Kahve Falında Kapı Kilidi Görmek

Kahve falında kapı kilidi görmek, falına bakılan kişinin daha çok kişilik karakterin üzerinde bilgiler verir. Şu günlerde fal sahibi eline her ne geçerse o an harcayarak bir anda maddi gücünü bitirmek yerine onun içerisinden sadece ihtiyacı kadar olanı almalıdır. Bu sayede kendin için her an biraz da olsa kenara koyuyor olduğuna işaret eder. Bu sayede bir bakacaksın ki ufak ufak köşeye koymuş olduğun o para o kadar birikim içerisine girer. Böylelikle sen bile ne ara bu kadar çok olduğunu bir türlü anlayamazsın.

Bu sembol aynı zamanda yine akıllıca olan bir plan yaparak kendi bütçene uygun olan ve tapusu olan bir ev almak için çabalar sarf edeceğine işaret eder. Fal sahibi bu anlarda her ne kadar tam anlamı ile yeteri kadar bütçen olmadığını düşünüyor olabilirsin. Ancak böyle olsan bile bankadan çekecek olduğun kredi ile de kendine uygun olan bir evi de rahatlık ile alabilirsin.

Falda kapı kilidi görmek, senin bir süredir bazı şeyler ile uğraşmak zorunda kaldığını da yorumlanır. Sen de artık bu durum için o kadar çok çaba sarf etmişsin ki en son kendin için en mantıklı olan şeyleri yapacaksın. Bu sayede tüm kilitli olan kapıları da açmak üzere olduğunu gösterir. Yakın zamanda şansının açıldığını hissetmeye başlayabilirsin.

Bu sembol aynı zamanda bir diğer bir yandan da sana misafir olarak gelecek olan kişilerin varlığı ile de oldukça güzel olan anları yaşayacağını gösterir. Hatta kendi evin içerisinde geçirerek misafirini çok güzel ağırlayacak olduğuna da yorumlanır. Gelecek misafirler sizi mutlu edecektir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.