Kahve Falında Kanguru Yavrusu Görmek

Kahve falında kanguru yavrusu görmek, bekar ve evli olan kişiler için farklı yorumlanır. Bu sembol eğer evliysen kısa süre içerisinde hamile olabileceğin anlamına gelir. Eşine adeta dünyanın en güzel haberini verebilecek olduğuna işaret eder. Sizler o kadar uzun süredir böyle bir şey olsun diye bekliyor olabilirsiniz. Artık sonunda dilekleriniz gerçekleşiyor. En nihayetinde sizler de sonunda istediğiniz bebeğe kavuşabilirsiniz. Bu gelecek olan bebek o kadar bereketli ve sizlere o kadar iyi gelecek mutluluğunuz artacak.

Eşin ile bu kadar daha da çok biri birine bağlı olan insanlar haline geldiniz. Hatta ne ara bu kadar bolluk içerisinde yaşamaya başladınız onu bile anlamayacaksınız. Sizler de bu kadar beklediğiniz bebeğin daha çok erkek cinsiyetinde olacağını da işaret eder. Bunu bilerek küçük küçük olan şeyleri de almaya başlayabilirsiniz.

Falda kanguru yavrusu görmek, eğer bekarsan bu sefer de ailenden o kadar çok değer verdiğin insanlardan birinin uzun yıllar boyu evli olmasına rağmen bir türlü bebeği olmadığına da işaret eder. Eğer o kişi bu aralar bir doktora ya da hastaneye gitmeyi tercih ederse o kadar beklemesine karşılık o da bir bebek sahibi olabilir. Hatta uzun yıllar boyu mahrum kaldığı duyguları rahatlık ile artık hissedebilir. Sen de bu anlarda daha çok o kişinin yanında olmayı da tercih etmen mantıklı olabilir. Emin olabilirsin ki, bu durum herkes için oldukça da iyi bir şekilde gelişecek.

Kahve tabağında bu sembolün anlamı, hane içine gelecek bebek müjdesidir. Bir yakınız ya da akrabanız bebek sahibi olabilir ve hamilelik haberini almak aile içerisinde büyük mutluluk uyandırabilir. Hem siz hem de akrabalar buna çok sevinecekler.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.