Kahve Falında Kanatlı Melek Görmek

Kahve falında kanatlı melek görmek, son derece güzel anlamlara gelir. Saf ve iyi niyetli bir insanı simgeler. Bu sembolün bir diğer anlamı senin hayatında en az annen ve hatta en az bir melek kadar da iyi olan bir insan olduğuna işarettir. Sen de bu kişinin farkına kısa süre içerisinde varabilirsin. Ancak farkında olmadan onu üzmek yerine daha çok ona karşı dikkatli olmayı tercih edersen daya iyi olur. Bu sayede hem hayatının her alanında daha çok senin yanında yer alacak hem de sana daha da sımsıkıya sarılabilecek.

Çevrendeki bazı kişiler aslında o kadar da fesat insanlar ki içlerinde hem bu kadar iyi olan hem de senin yanında olması sana oldukça şaşırtıcı geliyor olabilir. Durum böyle olsa bile sen bu durumdan aslında oldukça da mutlu olan bir bireysin. Sen ne zaman düşecek olsan her an senin ellerinden tutuyor olması ya da sen daha kendine gelecek olan zararları fark etmeden senden önce müdahale ediyor olması da senin için yapılabilecek olan en büyük iyilikler arasında yer alıyor olduğunu da göstermektedir.

Falda kanatlı melek görmek, senin hayatında daha çok iyilik dilekleri ve dualar sayesinde hem bu kadar güçlü hem de bu kadar başarılı bir şekilde ayakların üzerine basıyor olduğunu gösterir. Bu kişi sana o kadar iyi gelen biri diyebiliriz. Hatta öyle bir insan ki sen hayatının her alanında eğer onun ile aynı yolda gitmeyi tercih edersen de işte o zaman senin en ufak bir şeyde zorlanman dahi söz konusu olmayabilir.

Kahve tabağında melek kanadının anlamı, hane içerisinde bir bebek müjdesi ya da başka bir temiz haber demektir. Yeni  başlangıçlar olabilir ve iyi niyetli sevdikleriniz sayesinde büyük iyilikler görebilirsiniz.

YORUMLAR

  1. Özge Arıkan dedi ki:

    Benim falımda 8 tane kanatlı melek çıktı acaba ne anlama geliyor birde tabağımda melek kanadı çıktı merak ettim