Kahve Falında Ağzı Açık Balık Görmek

Kahve falında ağzı açık balık görmek, aşk ve ilişkilerde önemli gelişmelere, hatta sürprizlere yorumlanır. Bu sembolün bir diğer anlamı, sana gelecek olan maddi yönü oldukça ağır olan bir para dilimini işaret eder. Ayrıca bir insanın sana bazı konularda destek vermesi ve seni özel olarak araması seni çok mutlu ediyor. Hatta sen bunun sonucunda adeta havalara da uçuyor olabilirsin. Her şey senin mutlu olman için bu hayatta ilerliyor. Bazen sen de bu hayatın notalarını kaçırıyor olmandan dolayı kötü olan zaman dilimlerine sahip oluyorsun. Ne Yazık ki bunun sonucunda da kötü olan şeyler ile acı çekiyorsun.

Falına bakılan kişi bazı gereksiz şeyler için üzülebilir. Sen de böyle şeylere yani boş olan şeylere kafa yormak yerine daha çok kendin için bir şeyler yapmalısın.  Daha olası mutluluklara sahip olmayı tercih etmelisin ve işte dünyanın en özel anlarına sahip olabilesin.

Falda ağzı açık balık görmek, aynı zamanda senin için gelecek olan aşkı ve sevdayı da sana haber dar eder. Bu her ne kadar hem savaş, hem farklı bir telaş gibi gözüküyor olsa da tek amacı senin mutlu olman olmasından dolayı çevrende yer alan herkesin de oldukça mutlu olmasına katkı sağlamaktadır.

Hayatına yeni girecek olan bu aşk ve sevda ile öyle mutlu olan bir hayatın olmasından dolayı ailen ve seni oldukça çok seven arkadaşların da bir hayli mutlu olacaklar. Her an senin yanında daha da çok yer alacaklardır. Sen de dikkatli olmayı tercih etmelisin.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.