Kahve Falında Gondol Görmek

Kahve falında gondol görmek, ani değişikliklere ve yeni bitiş ya da başlangıçlara hazırlıklı olmanız yönünde sizi uyarır. Artık hayatınızda bir şeyler değişmeye başlayacak. Ayrıca hayatınızda hızlı ve köklü değişimlerin yaşanacağına da yorumlanır. Evliyseniz eşinizle büyük bir kavga olabilir. Bu sebeple de evinizi terk edebilirsiniz ya da eşiniz bu kavga sonucunda eşiniz evden ayrılabilir. Fakat kısa bir süre sonra yeniden bir araya gelerek, değerinizi karşılıklı anlayabilirsiniz. İlişkilerde sorunlar kısa sürede çözüme ulaşabilir. Fakat boşanmak isteyenler için de hayırlı sonuçlar olabilir.

Evlilik planları yapıyorsanız aklınızdaki soru işaretleri nedeniyle evlenmekten vazgeçmeniz olasıdır. Hatta bunu ailenize söyleyip herkesi şaşırtabilirsiniz. Fakat  sonrasında bundan dolayı pişman olmanız da olasıdır. Sevdiğiniz insan ile evlilik yolunda planlarınıza kaldığınız yerden devam edeceksiniz. Eğer çocuğunuz varsa, çocuklarınızla büyük bir tartışma yolabilir. Aile içerisinde böyle bir durumda konuyu büyütmemeniz çok daha hayırlı olabilir. Aile içi tartışmalarda sükuneti elden bırakmayın. Bir anda her şeyi kestirip atmamaya gayret edin.

Falda gondol görmek, aynız amanda inişli çıkışlı ve oldukça hareketli zamanlar geçireceğinize yorumlanır. Özellikle iş için farklı yerlere gitmek zorunda kalmanız söz konusu olabilir. Hatta aynı gün içerisinde birden çok şehir ya da ülke değiştirmenize sebep olacak bir iş alabilirsiniz. İş seyahatleri bir anda artabilir. Her şey planlandığı gibi gitmeyebilir.

Kahve tabağında bu sembol çıkarsa, ailenizden biri, eşiniz, çocuğunuz ya da anne babanızla beraber seyahat edebilirsiniz. Eşinizin işiyle ilgili bir çalışmadan dolayı da gezebilir, ayrıca kısa süre içinde çok farklı yerler ve insanlar görebilirsiniz. Bunun yanı sıra hem farklı insanlarla tanışıp dostluklar kuracaksınız, hem de şaşırtıcı bir biçimde bazı dostlarınızı kaybetmeniz olasıdır. Çok sevdiğiniz insanlarla büyük tartışmalar yaşamaktan çekinin.

Falda gondol sembolü birbirine zıt olayları aynı anda yaşayabileceğinizi de gösterir. Çok kısa süre içinde hem sizi mutluluktan havalara uçuracak, bunun yanı sıra büyük üzüntüler yaşamanıza neden olacak olaylar olabilir. Bu sebeple de duygularınızda da inişli çıkışlı durumlar olabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.