Kahve Falında Yılan Görmek

Kahve falında yılan görmek, size bir sürü vaatlerde bulunmuş birinin yarı yolda bırakması anlamına gelir. Dost gibi görünen birinden çok büyük bir haksızlığa uğrayabilirsiniz. Belki size söylediği yalanlar yüzünden sizi zor durumda bırakabilir ve başkalarına karşı da mahcup edebilir. Bu kişi size hainlik yaparak sıkıntılı günler geçirmenize neden olacak. Belki zaman kaybına yol açabilir ya da maddi yönden de bir takım kayıplar yaşamanızda bu kişinin parmağı olabilir. Sizin iyiliğinizi istemeyen kişilerin güzel sözlerine yanılarak hatalar yapmanız olasıdır. Ancak size güven vermeyen kişilerin sözlerine aldanmamaya gayret edin.

Falda çıkan bu sembol ayrıca fal sahibinin çevresinde yer alan kötü niyetli kişilerin bir an önce fark edilmesi yönünde uyarıdır. Falına bakılan kişi zarar görmemesi için etrafındaki insanları bir bir değerlendirmelidir. Özellikle de eğitim ya da çalışma ortamında falına bakılan kişinin ayağını kaydırmak isteyen kişiler olabilir. Fincanının ağız kısmına yakın bir yerde yılan sembolü çıkmışsa, çok yakın zamanda bu fesat kişilerin deşifre olacaklarını müjdeler.

Başlı başına bir düşmanı işaret eden yılan figürü, ezeli bir rakibe yönelik de yorumlanır. Falcılar yılanı kesinlikle düşman olarak yorumlar. Ayrıca sesiz ve izi pek belli olmayan birine yorumlanır. Gizli tutan ve bilmediğiniz bir düşmanınızın olduğuna işarettir. Falına bakılan kişi kadınsa, düşmanının erkek olduğuna işaret etmektedir. Bazen de arkadaşlardan birinin düşmanca tavırlarına yorumlanır. Sinsi biri size fark ettirmeden bir takım kötülükler yapabilir ve hatalı kararlar almanıza sebep olabilir.

Falda çıkan yılan bir insana dolanmışsa veya birine ağzı dönükse, bunun anlamı bu yılan ısırmayı bekliyor ve pusu kurmuş gibi olduğu için siz veya çevrenizden birisi bir zarar görebilir. Biri size karşı hain bir plan içerisinde olabilir. Falda yılanın önü temiz ve aydınlıksa, bu güçlü ve her şeyi yapabilecek biri olarak temsil edilir. Etrafındaki insanlardan yılan gibi kötü ve sinsi birini de temsil eder. Eğer bu kişiyi biliyorsanız dikkatli olun, gücünü kötüye kullanabilir. Aranızı bozmayın ama ne yakın nede uzak durmanızda fayda vardır. Falda siyah kobra gibi bir yılan çıkarsa, bu güçlü kişi çok bariz biri ve sizde bu kişiyi kesinlikle tahmin ediyorsunuz demektir. Yakın zamanda bir planı devreye sokup sizi çıkmaza sokabilir ya da bir işinize engel olabilir. Bu kişi sizin düşmanınız olabilmesi  de muhtemeldir ve uzak durmanız gerekir.

Falda yılan görmek aynı zamanda fincanda bulunduğu konuma göre de farklı anlamlara gelir. Kahve fincanının dibinde görülen yılan sembolü, falına bakılan kişinin hayatının bir anda karışabileceği anlamına gelir. Bir anda aksilikler çıkabilir. Eğer fal fincanının yan taraflarında karşılıklı olarak yılanlar çıkarsa, size karşı iş birliği içerisinde iki düşmanı simgeler. Size fesatlık besleyen bu iki insanın kim olduğunu çözerseniz, kendi kazdıkları kuyuya kendilerini düşeceklerdir. Bu sayede fal sahibi de rahat bir nefes alacaktır. Falda bir insanın elinde veya ayaklarının altında yılan görülüyorsa, o zaman çok daha farklı yorumlanabilir. Kısa süreli bir sıkıntıdan sora çabalayarak bu sıkıntıdan kurtulacağınızı simgeler. Aile içi refaha ereceğini müjdeler.

Eğer yılan sembolü fal fincanının dibinde çıkarsa hanede miras kavgaları olarak dile gelir. Fal fincanında ufak ufak yılanlar çıkarsa, fal sahibini kıskanan hemcinsleri olduğuna yorumlanır. Bu kişiler tarafından dedikodusunun yapıldığını işaret eder. Kıskanç insanlardan uzak durmanız ve onlara laf vermemeniz en hayırlısı olabilir.

Kahve tabağında bu sembolün çıkması sinsi bir şekilde aile içine girmeye çalışan ve aile fertleri ile aranızı bozmayı amaçlayan gizli bir düşmanı işaret eder. Fal sahibinin açığını bekleyen bu fesat kişi ona sahte bir yakınlı göstererek sohbet etmek isteyebilir. Fakat amacı ağzınızdan laf almak olabilir. Sizin sırlarınızı da öğrenmek isteyebilir. Fal sahibinin ağzını sıkı tutması gerekir. Yoksa sırları düşmanları tarafından açığa çıkabilir.

YORUMLAR

  1. sevval dedi ki:

    Ah o set bakislarin altinda yatan kucuk kabin var bu ne anlama geliyor