Kahve Falında Boğa Görmek

Kahve falında boğa görmek, başkalarına karşı sözünüzü dinleteceğinize ve yükselen enerjiniz ile birlikte hayatınızda cesaretli hamleler yapacağınıza yorumlanır. Son derece azimli ve bir o kadar da mantıklı olmanız sayesinde tuttuğunuzu koparacak, isteklerinize öyle ya da böyle sahip olabileceksiniz. Kendi fırsatlarınızı kendiniz oluşturabilirsiniz. Şans sizden yana olacak ve alacağınız kararlarda pişmanlığa yer olmayacak. Çünkü her başlangıç ve yenilikte her şeyi en ince detayına kadar inceleyerek detayları da göz önüne alarak, riskleri bileceksiniz. Bu sebeple her şey de tam da planladığınız şekilde ilerleyecek.

Falda çıkan bu sembol ayrıca fal sahibinin karışık duygular yaşayacağı bir dönemi işaret eder. Ruh halinin sürekli değişiklikler göstereceği şu günlerde fal sahibi yaşadığı hiçbir duygudan emin olamayabilir. Bu kararsız haliniz yakın çevreden de tepki görmenize neden olabilir. Aşk hayatında da kararsız bir döneme girebilirsiniz. Belki sizden hoşlanan birine şans verme konusunda emin olamayabilirsiniz. Özel hayatınızı geri planda tutmanız da kendi başınıza kaldığınızda mutsuz olmanıza sebep olabilir.

Falda boğa görmek, aynı zamanda para kazanmanın yollarını arayan fal sahibinin bu yönde olumlu gelişmeler kaydedeceğini müjdeler. Bir süredir ciddi geçim sıkıntıları çekiyorsanız, bunlar akıllıca kararlar ile çözülecek. Özellikle geleceğe yönelik endişeleri olan fal sahibi sonunda planlarını gerçekleştirebilmek için uygun zemini bulacak. Doğru zamanda doğru seçimler yapma imkanınız olacak. Ancak her zaman atlattığı bu zor günleri aklında tutarak tecrübeleri gelecekte hata yapmasını engelleyebilir. Har vurup harman savurmamaya özen gösterebilirsiniz.

Kahve falında boğa üstünde insan görmek, yeni bir ilişkinin başlangıç haberidir. Bekarsa yaşanan bu ilişki onun açısından güzel gelişmelere yol açabilir. Bazı fal yorumcuları tarafından son derece güçlü bir karakter ile yorumlanır. Her türlü zorluğun üstesinden gelecek güce sahip olacaksınız.

Kahve falında boğa boynuzu görmek, fal sahibi güçlü karakteri ve bünyesi sayesinde nihayet hak ettiği huzura kavuşacak anlamına gelir.  Güçlü kişiler ile girilen bir iş projesinde başarılı olabilirsiniz. Ortaklıklarda da kazançlı bir süreç olabilir. Fal sahibi için çok büyük bir fırsat olan bir iş yükselmesini sağlayabilir.

Kahve tabağında bu sembolün çıkması öz güveninizin yükseleceğine ve bundan sonra kendi isteklerinizi ön planda tutarak, eğitim ve iş hayatında ne kadar başarılı olduğunuzu herkese göstereceğinize yorumlanır. Bu durum hanede akrabalar tarafından da takdir ile karşılanabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.