Kahve Falında Ağıt Yakan Kişi Görmek

Kahve falında ağıt yakan kişi görmek, yalnızca falına bakılan kişinin eğitim hayatını da değil, aynı zamanda bir insanın aşk hayatında olan durumları da ifade eder. Sizler ne kadar hayatınızı paylaşmak üzere yanınıza aldığınız o kişiye güveniyor olsanız da o kişi sizleri pek umursamadan yapacak olduğu hareketler ile ondan vazgeçmek zorunda kalacaksınız. Sevdiğiniz kişinin sizi görmezden gelmesi ya da hak ettiğiniz değeri vermemesi sizi üzecek.

Falda ağıt yakan birini görmek, özel hayatınızda yaşanan bir takım olayların sizleri bir hayli üzecek olmasına yorumlanır. Sizlerin eşlerinin gitmesi ile gelen gözyaşlarının ağır gelmesini de anlatır. Evli olan kişiler eşleri ile boşanma noktasına gelebilirler. Bir takım sorunlar büyüyebilir.

Kahve falında ağıt yakan kadın görmek, hane içerisinde bir kadının sizden yana şikayetçi olması ya da gıybet yapması demektir. Bu kadın sizi sürekli birilerine kötüleyebilir ve yakın zamanda aranızdaki bağları koparma noktasına gelebilirsiniz.

Kahve falında ağıt yakan adam görmek, insanların eğitim alanlarında olan başarılarını bir anlık boş vermeleri ile tam tersine çevirerek kötü bir şekilde kayıp edeceklerini gösterir. Falına bakılan kişi her ne kadar dikkatli ve başarılı olan bireyler olduğunuzu düşünüyor olsanız da bazen durumlar değişebilir. Hatta her an her şeyin de tam tersine dönebilecek olduğunu unutarak hareket ederseniz, işte o zaman her şeyi ellerini arasından bir kuş misali uçup gitmesini de izlemek zorunda kalabilir, hataya düşebilirsiniz. Her ne kadar başarı da başarısızlık da insanlar için olan bir durumdur. Fakat bunu bilerek de sizlerin elleri arasından kayıp gitmesi sizlere oldukça ağır gelecek ve üzecektir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.