Kahve Falında Ters Dönmüş Adam Görmek

Kahve falında ters dönmüş adam görmek, sevdiklerinle ilgili şaşırtıcı olayların olması demektir. Bu sembol ayrıca seni seven her ne kadar çok kişi hayatında yer alıyor olsa da durumların farklılaşması anlamına gelir. Hatta son zamanlar içerisinde senin karakterin üzerinde yer alan değişimler sayesinde senden kısa süre içerisinde uzaklaşmaya başlayacak olduklarını da gösterir. Sen bu şekilde biraz daha devam etmeyi tercih edersen, ne yazık ki o kişiler o kadar hızlı bir şekilde senden uzaklaşacak. Ayrıca senden öyle bir nefret bile edecekler ki sonralarda her ne kadar bu durumu düzeltmek amacı ile bir şeyler yapmak istesen de dönüşü olmayabilir. Olsa bile tekrar hiçbir şekilde onların gönüllerini kazanamayacaksın.

Çevrendeki insanların seninle ilgili şikayetleri bitmiyor. Hem ailen hem arkadaşların hem de iş yerinde yer alan patronların bu durumdan artık o kadar şikayetçiler ki içinden çıkılmaz hal alabilir. Hatta bu durumun ne kadar kötü bir durum olduğunu görsen sen bile kendinden uzaklaşacak olduğun zaman dilimlerine sahipsin.

Falda ters dönmüş adam görmek, şu günlerde sadece sana zarar vermek isteyen insanların da senin yakınlarında yer alıyor olduğuna işaret eder. Sen de artık çevrende olan insanlar arasında kim senin sadece arkadaşın ve kim senin gerçekten dostun bunu görmek için bir şeyler yapmayı tercih etmelisin. Yoksa sonunda oldukça da mutsuz olacaksın ve üzüleceksin.

Çalışma hayatında can sıkıcı sözler işitmen olasıdır. İş yerinde hem karakterinin değişmesinden hem de işlerine eskisi gibi önem vermiyor oluşundan dolayı da büyük problemler yaşayabilirsin. Eğer işini kayıp etmek istemiyorsan, son zamanda sen de artık kendine bir dur demeyi tercih etmelisin.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.