Kahve Falında Avuç Görmek

Kahve falında avuç görmek, uzun süredir çok istediğiniz ve yürekten dilediği şeylerin sonunda gerçekleşeceğine yorumlanır. Duaları kabul olan fal sahibi daha önce adakta bulunmuşsa, bunlar yerine getirilmediyse, uyarı olarak da yorumlanır. Duası kabul olan fal sahibinin dinine olan bağlılığı bir kez daha pekişecek demektir. Hatta etrafındaki herkese örnek olacak şeyler yapacaktır. Bazı fal yorumcularına göre bu sembol iş hayatında dikkatli olmak demektir. Özellikle borç para alarak iş kuran fal sahibinin beklemediği kadar kısa bir süre içerisinde hem borcunu ödeyip hem de kara geçmesi mümkündür. Ancak çok temkinli olması gerekir.

Falda avuç görmek, bir diğer anlamı ile bekleyiş içerisinde olmak ve üzülmek demektir. Beklentiler sizi hayal kırıklığına sürükleyebilir ve üzebilir. Bu nedenle beklenti yerine bir şeyleri kendiniz yapmalısınız. Falına bakılan kişi gönlünü kaptırdığı kişiden ufacık bir ilgi bekliyor olabilir.  Ancak kendini bu konuda çok şanssız ve mutsuz hissedebilir. O kişiyi sevdiğiniz bariz ortada ve bu bekleyişin sonu hayırlı olacaktır.

Fal fincanının dip kısmında ortaya çıkan avuç ve yıldız sembolü, aşk hayatında kötü sürprizler demektir. Aşık bir çiftin kısa süreli ayrılığını ifade eder. Kısa süreli bile olsa birbirlerinin yokluğuna dayanamayan aşıklar her gün kavuşmak için yakarışta bulunacaktır.  En nihayet sorunları uzlaşarak halledebilirler ve kavuşacaktır. Fincanın kulp kısmındaki avuç sembolü çıkarsa, bir aile büyüğünün hayır dualarını alan vefalı fal sahibi ile yorumlanır.

Fincanın ağız kısmında avuç sembolü çıkarsa, dostun bir çift sözü ile kırılan fal sahibini işaret eder. Fakat bu kırılış pek hoş olmayacak demektir. Falına bakılan kişi emin olmalıdır ki dost dediği kişi onun iyiliği için bu kadar acı konuşur ve eğer sözlerine kulak asılmazsa dedikleri teker teker gerçekleşecek demektir. Fal tabağında çıkarsa, bu sefer de halinden şikayet eden fal sahibinin daha zor şartlar altında birkaç gün geçirmesi anlamına gelir. Ve şikayet ettiği her türlü zorluğa şükretmesi olarak yorumlanır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.