Kahve Falında Karga Burnu Görmek

Kahve falında karga burnu görmek, bir insanın her işinize burnunu sokması ve karışması yüzünden siz bıktırması ve hevesinizi kaçırması anlamına gelir. Bu kişi ne yapsanız adeta size hesap soruyor olabilir. Onun bu merakı ve olayları karıştırması yüzünden canınızı sıkıyor olabilir. Karga sesinden dolayı geveze ve kafanızı tırmalayan bir hayvandır. bilindiği gibi özellikle de leş yiyen bir hayvandır . Bundan dolayı çevrenizde sizin hakkınızda kötü konuşan ve size iftira eden birine de yorumlanır. Bu kişi bir süredir canınızı sıkıyor olabilir ve artık tahammül azalacak.

Falda karga burnu çıkması, aynı zamanda insanlar arasında da kıskançlık ve çekememezlik yapanları simgeler. Bu kişilerden kaynaklanan laf taşıma olabilir. Hatta sizi başkalarına kötüleme ya da iftiraya kadar giden bazı davranışları da olabilir. Çevrenizdeki bu kötü niyetli kişiler sizin gelende en yakınız da bulunur. Bu gibi kötü kişilerin yüz ifadeleri ile vücut dilleri birbirinden farklıdır. Ancak siz bunlara dikkat ederseniz gerçeği anlamanız çok zor olmaz.

Falda karga burnu görmek, aynı zamanda hayatınızda belirsizliklerin olduğunu da işaret eder. Uzunca bir zamandır beklediğiniz bir şey olabilir. Hayatınızdaki bazı şeylerin olmasını bu beklentinize endekslemiş olabilirsiniz. Ne yazık ki beklentileriniz karşınızdaki kişiyi de düşünmeniz sebebi ile askıda kalmasına sebep olabilir. Ona göre davranmanız ve plan yapmanız gerekir. Eğer böyle davranmaya devam ederseniz, maalesef ilişkinize zarar verebilirsiniz. Hayatta beklenti ile hareket etmek olmaması durumunda hayal kırıklığına uğramanız demektir. Bu durum da sizi depresyona sokabilir ve mutsuz edecektir. Bu sebeple de beklentilerinizi bir rafa koyup hayatınıza o yokmuş gibi hareket etmeniz mümkün olmadığında cesaretinizi toplayın. Cesur ve güçlü olmak sizi daha çok mutlu edecektir.

Kahve tabağında çıkan bu sembol, fal sahibinin karakterine yönelik de yorumlanır. Dış görünüş olarak uysal, sakin fakat içsel olarak inatçı ve öfkeli bir kişiliğe sahip olabilirsiniz. Öfkenizi en yakınınızdaki kişilere yansıttığınız ve küçük şeyleri bahane ederek patladığınız için ilişkiler sonlanabilir. Biten evliliğiniz da sizi yıpratabilir. İyice tanıyıp güvenmeden hayatınıza kimseyi dahil etmemeniz sizi olası tehlikelerden koruyacaktır. Evliyseniz, çocuklarınızdan birinden çok beklentiniz var ve bu yüzden hayatına biraz fazla karışıyor olabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.