Kahve Falında Kaşık Görmek

Kahve falında kaşık görmek, baskı altında kalmak ve biri tarafından yönetilmek demektir. Bu durum sizi fazlasıyla rahatsız edebilir. Hayatınızda kafanızın karışacağı ve bunalım yaşayacağınız bir dönem geçireceğinizi gösterir. Başkalarının hayatınıza karışması artık tahammül etmeniz zor olacak. Ancak bu dönem sonunda çok mutlu, saadet dolu ve ferah bir geleceğe doğru yol alacağınız ifade ediliyor. En sonunda üzerinize baskı yapan kişilerle uzlaşma sağlayabilirsiniz. Ancak bunu karşı tarafa anlatmanız gerekiyor.

Falda çıkan bu sembol, ayrıca sıkıntılı olduğunuz bir dönemde size destek olacak birini işaret eder. Hatta yardım eli uzatacak birinin yardımı sayesinde eski gücünüze kavuşabilirsiniz. Bu kişinin verdiği destek ile birlikte kendinize güveninizi sağlamlaştırma olanağınız olacak. Sosyal çevrenizde sevdiğiniz kişiler ile olan ilişkilerinizi ve çalışma hayatınızdaki başarı istikrarınızı bozmak isteyen bazı kişilerin farkına varın. Siz bu kişilere itibar etmedikçe ve yüz vermedikçe size zararları dokunmayacak. Yoksa size engel olacak bazı hareketleri olabilir.

Falda kaşık görmek, aynı zamanda sıkıntıların üstesinden gelerek tez zamanda sakin bir döneme gireceğinizi gösterir. Ancak bundan önce oldukça hareketli ve karışık bir dönem atlatmış olabilirsiniz. Parlak ve  mutlu bir gelecek için atacağınız adımlar sayesinde ileride size kariyer ve başarı olarak geri dönecek fırsatlar olabilir.

Kahve tabağında kaşık görmek, aile içerisinde kafa karışıklığı yaşayacağınız bir döneme gireceğinizi gösterir. Aileniz ve sevdiğiniz ile arada kalabilirsiniz. Sevdiğiniz kişi ile aranızda bir uçurum var. Bu uçurum gün geçtikçe büyüyor. Bu sebeple de sevdiğiniz kişinin duygularını anlamaya ve sorunlarınızı çözmeye çaba harcamanız gerekecek. İç huzurunuz için kalbini kırdığınız kişilerden özür dilemeli ve gönlünü almalısınız.

Kahve falında kaşık çatal görmek ise, ruhen ve beden olarak yorgun olmak demektir. Ancak yakın zamanda alacağınız bir haber ile mutlu olacaksınız. Uzun bir süredir küs olduğunuz arkadaşınız ile yeniden barışacaksınız. Bu barışmaya sen ya da yakın biri vesile olacak.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.