Kahve Falında Kervan Görmek

Kahve falında kervan görmek, bir süredir beklenen kısmetlerin peşin sıra gelmesi demektir. Beklentileriniz bir süredir sizi üzüyor olabilir. Ancak bir bakacaksınız ki, hep birden ar arda gelmiş olacak. Yakın zamanda bolluk ve berekete erişmek, beklenen paranın elinize geçmesi anlamına da gelir. Bunun yanı sıra bu sembol bol para, zenginliğe erişmeye, emeklerin karşılığını fazlasıyla almaya işaret eder. İş arayanlar için yakın zamanda yeni bir işe gireceğini müjdeler. Eğer şu anki mevcut işinizden memnun değilseniz, bu sefer de iş değişikliğini simgeler. Bu iş sayesinde yüklü miktarda paralar kazanma fırsatınız olabilir.

Falda çıkan bu sembol ayrıca elinize geçen paranın bereketini fazlasıyla görmek demektir. Bu helal para ile uzun zamandır hayalini kurup istediğiniz her şeyi sırası ile almanız mümkün olacak. Evinizde eksik olan eşyaları tamamlayabilir, ertelediğiniz ihtiyaçlarınızı alabilirsiniz. Ayrıca elinize geçen para ile yaptığınız harcamalarınız yakın çevreniz tarafından kıskanılabilir. Bu sebeple arkanızdan konuşmalara neden olacaktır. Ancak sizi kıskanan insanların lafını önemsemeyip, kendi emin olduğunuz şeyleri yaparsanız çok daha başarılı ve mutlu olacaksınız. Çünkü zamanında çektiğiniz zorlukları sadece sizler biliyorsunuz.

Falda çıkan kervan sembolünün bir diğer anlamı ise yeni insanlar ile tanışarak onlarla yakın ilişkiler kurmak demektir. Ayrıca bu tanışacağınız insanlar sayesinde ufkunuzu genişleteceksiniz. Farklı düşüncelerin varlığı ile kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Yeni insanlar size pek çok şey katacaklar. Ayrıca olmak istediğiniz kişi için adımlarınız daha da sağlamlaşacak ve hedeflerinize daha da yaklaşacaksınız.

Falda kervan görmek, aynı zamanda hanenizde yakın bir zamanda evliliğin olacağına işarettir. Fakat bu evlilik ile haneye huzursuzluk geleceğine işaret eder. Çünkü karşı taraf biraz sorunlu olabilir. Bu kişi sebebi ile hanenin sıkıntılı günler yaşayacağına delalettir. Bu evliliğin sonucunun haneye zorlu günler getireceğini bildiğiniz halde, gizli tutulabilir.. Paylaşmaya çalıştığınızda çevrenizdekiler tarafından kötü karşılanabilir ve ön yargılar olabilir. Bu sebeple de bu konuya dışarıdan dahil olmak yerine, etrafınızdakileri izlemelisiniz. Ayrıca onları anlamaya çalışmalısınız.

Kahve tabağında kervan sembolü, yeni bir şehre taşınmak şeklinde de yorumlanabilir. Bu şehir ailenizin beklentilerinin daha fazlasını karşılayacaktır. Yeni bir hayat düzeniniz olabilir ve yeni bir sayfa açabilirsiniz. Son günlerde tuhaf olaylara şahit olmanız da olasıdır. Fakat bu durumu zamanla alışarak, normal karşılamanız da mümkündür. Eğer evlilik planı yapıyorsanız, hayatınızı güzel yürekli bir insan ile birleştirmek üzere olduğunuz için mutluluğunuza diyecek yok. Nişanlınızın bu süreçte sizden bazı istekleri olabilir. Fakat siz maddiyatı asla sorun etmeyerek onun isteklerini geri çevirmeyebilirsiniz. Etraftaki hadsiz insanların tavırları sizi biraz gerebilir. Fakat bu negatif kişileri uzak tutmanız daha hayırlı olacaktır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.