Kahve Falında Bomba Görmek

Kahve falında bomba görmek, çok fazla harcama yapmak ve bu yüzden büyük sıkıntı yaşamak demektir. Bazı gereksiz harcamalar yüzünden ödemekte zorluk yaşayabilir ve borçlarınıza yetişmek güç hal alabilir. Şu anki birikimlerinize güvenerek büyük harcamalar yapmaktan kaçının. Yoksa ileride çok büyük sıkıntılar çekebilirsiniz. Eğer bir süredir aile içerisinde aşırı harcama yapan biri varsa, onunla da aranızda tartışma olabilir. Bazı hatalarını mecbur kalarak söylemek zorunda kalabilirsiniz.

Falda çıkan bu sembol ayrıca kişinin çok ahlaklı ve terbiyeli bir kişi olduğuna yorumlanır. Aynı zamanda çevre tarafından oldukça sevilen bir kişi olduğuna işaret eder. Bir diğer anlamı da hayatınızın belki de en zor günleri ile karşı karşıya kalacağınıza yorumlanır. Her ne kadar sabırlı olmanız gerekse de bunu başarmak sizin için zor olabilir. İnsanların size karşı hatalarını yüzüne vurmamak için kendinizi zor tutabilirsiniz. Bazı sözler ya da laflar yüzünden büyük olaylar yaşanabilir.

Falda bomba görmek, aynı zamanda arkadaş çevreniz içinde bulunan ve çok sevdiğiniz bir arkadaşınızın gerçek yüzünü görmektir. Bu dost sandığınız kişi aslında sizin düşmanınız olabilir. Yakın zamanda bu arkadaşınızın gerçek yüzünü öğrenmek ayrıca sizi çok üzebilir. Aşk hayatınızda ise sevgiliniz ya da eşinizin davranışları sizi üzecek. Onunla ilgili duyacağınız bir haberle birlikte ilişkiniz sarsılabilir ve hatta ayrılık söz konusu olabilir. Özel hayatınızda dengeler sarsılabilir.

Kahve tabağında bu sembol çıkarsa, hanede biriyle küslük yaşamak, işiteceğiniz laflar karşısında hayrete düşmek anlamına gelir. Bazı lafları kaldırmak zor olabilir. Büyük kavgalar da ortaya çıkabilir. Her ne kadar sükuneti korumaya çalışsanız da bir yerden patlak verebilir ve sinirlerinize hakim olamayarak, tartışabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.