Kahve Falında Fincanın Dibinde Kalp Görmek

Kahve falında fincanın dibinde kalp görmek, özel hayatınızda bazı tabuların yıkılması ve hatta bazı kuralları aşmak, buna şaşırmak demektir. Aşk konusunda çok katı kuralları olan bir insan olduğunuza yorumlanır. Ancak pek yakında yelkenleri suya indireceğiniz kadar mükemmel bir sevgi ile karşılaşacağınıza dalalettir. Size verdiği değeri gözlerinden yansıtabilen ve her hareketi ile zarafet timsali olan bu adam ya da kadın sizi şaşırtacak. Hatta şimdiye kadar hayalini bile kurmadığınız kadar güzel duygular yaşamanıza vesile olacak demektir.

Kalbinizi çalan kişiye her gün daha çok bağlandığınızı hissettiğiniz için bu güzel duyguları evlilikle taçlandırmak sizin elinizde olacak. Ayrıca hayatınızın aşkı olduğunu ispatlayan bu insanı huzurlu kılmak için ne kadar çok uğraşırsanız, o kadar huzur bulacaksınız.

Falda fincanın dibinde kalp görmek, evli olan kişiler için çok daha farklı anlamlar içerir. Eğer uzun süredir monoton giden ve tozlandığını hissettiğiniz ilişkiniz varsa bir şeyler yapabilirsiniz. İlişkinizin tozunu alma vakti gelmiş demektir. Eşiniz ile birlikte çıkacağınız ufak bir seyahat hem onu hem de sizi yeniden hayata bağlayacaktır. Birbirinizin henüz fark etmediğiniz yönlerini bu gezide keşfedeceksiniz.

Sevdiğiniz insanla aranızdaki duyguları yeniden canlandırmanız gerekebilir. Yıpranan duygularınızı onarmak için iki tarafında eski defterleri toprağa gömmesinde fayda olacaktır. Yoksa aranızda yeniden alevlenen aşkı bir anda söndürebilirsiniz. Tavsiyelere kulak asar ve eşinize ilk günkü aşk ile bakmaya devam edersiniz, mutluluk yanı başınızda olduğunu sizler de göreceksiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.