Kahve Falında Midye Görmek

Kahve falında midye görmek, yakınlarından duyacakların seni gururlandıracak ve onların sana bakış açısı seni mutlu edecek demektir. Özellikle aile içerisinde seni örnek alan insanların olduğunu görmek doğru yolda olduğunu bilmeni sağlıyor. Ayrıca bu sembol kısa bir zaman zarfında alacağınız müjdeli bir haber anlamı taşır. Bu haber yakın çevreden gelebilir yada beklenilen bir haber varsa ulaşabilir. Bu bir sınav sonucu da olabilir. Karşınıza çıkacak olan bir sürpriz ile hayrete de düşebilirsiniz. Eğer bir tahmininiz varsa, bundan dolayı hazırlıklı olmanız anlamına gelir.

Falda çıkan midye kadar şekli ve konumu da falın doğru bir biçimde yorumlanabilmesi için oldukça önemlidir. Eğer midye şekli açık bir biçimde çıkarsa, bunun anlamı sakladığınız bir sırın açığa çıkacağı yönündedir. Fakat bu açığa çıkan sır ile birlikte ferahlayacağınız yönünde de yorumlanır. Aslında birilerinin öğrenmesini istediğiniz, ancak çekindiğiniz bir şey olabilir. Artık bu kişilerin öğrenmesi ile birlikte üzerinizden bir yük kalkacaktır.

Falda midye görmek, aynı zamanda kariyerinizde gerçekleşmesini arzu ettiğiniz projelerin hayata geçmesi için sabretmeniz yönünde yorumlanır. Bu planlarınız için biraz zaman gerektiğini temsil eder.Önünüze çıkacak olan problemler karşısında sabırlı ve sakin kalmaya gayret ederek, aceleci olmayın. Ya da hevesiniz kırılmasın. Özellikle özel hayatınızda yaşayacağınız sıkıntılarda daha alttan alın. Evli olanlar eşleri ile aralarında sorunları aşmak için konuşmalılar. İlla dediğinizin olması için baskı yaparsanız, ikiniz de üzülebilirsiniz. Eğer falda midye kapalı bir şekilde çıkarsa,  ilişkinizi kıskanan ve aranıza fesatlık sokmak isteyen birileri olduğuna ve bu konuda dikkatli olmanız gerektiğine yorumlanır. Aksi takdirde ilişkiniz tehlikeye girer. Falda midye kabuğunun ağzı açık olması, sevdiğiniz kişinin size yapacağı sürprize yorumlanır.

Kahve tabağında bu sembol çıkarsa, hayatınızın ileri dönemlerinde huzur ve mutluluk kapınızı çalacak demektir. Aile içerisinde şu günlerde sürpriz gelişmeler seni ve aile bireylerini mutlu edebilir. Sevdiklerinizden işiteceğiniz sözler ile keyfiniz yerine gelecektir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.