Kahve Falında Dinazor Kafası Görmek

Kahve falında dinozor kafası görmek, yeni tanışacağın kişiler ile yakında tekrar yolları ayırmanız ve anlaşamamanız demektir. Hayatına yeni girmek için çaba sarf eden insanların aslında bir hayli gereksiz olduklarına da yorumlanır. Sen o kadar gereksiz ve hayatında boştan yere yer kaplıyor olan kişiler ile muhatap oluyorsun ki artık buna dur diyebilirsin.  Bu durum her ne kadar seni fazla zorlamıyor olsa bile etrafındaki boş insanların seni bir hayli oyalamasına da neden oluyor. Sen de biraz daha insanların senin hayatında ne kadar gerekli ya da gereksiz olduklarını düşünerek hareket etmeyi tercih edebilirsin. Bu sayede de sen işte o zaman daha çok mutlu olabileceksin.

Seni üzen ve kıskanan, sürekli sorun yaratan insanlara artık dayanmak istemeyişinden dolayı yolarınız ayrılabilir. Artık hayatında yok yere boş şeyler ile de uğraşmak zorunda kalmayacaksın. Oldukça değerli olan anlarını böyle saçma ve asla sana faydası olmayan şeyler ile harcamamak istiyorsun. Bunun yerine sen daha çok kendini geliştirmek için kullanmayı da tercih edebilirsin. Eğer böyle yaparsan işte o zaman her iki taraf da daha rahatlık ile yaşayabilecekler.

Falda dinozor başı görmek, aynı zamanda senin bir yandan da eşin ya da sevgilin ile aranızda olan ilişkileri de işaret eder. Sen öyle bir insansın ki daha çok kendinden ziyade karşındaki mutlu olsun diye düşünüyorsun. Ayrıca kendin böyle düşünüyor iken de karşında olan kişiler de öyle düşünüyor olsun istiyorsun. Sen de bunu yapmak yerine sadece kendin için bir şeyler yapmayı tercih edebilirsin. İşte o zaman eşinden de böyle beklentilere girmeyerek oldukça da mutlu olabilirsin.

Kahve tabağında bu sembol hane içerisinde çevrende sevdiğin insanların olması, sorunların ortadan kalkması demektir. Bazı aileniz ve akrabalarınız ile aranızdaki bazı problemler geride kalabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.