Kahve Falında Dans Eden Çift Görmek

Kahve falında dans eden çift görmek, bekar olan kişiler için çok müjdeli bir semboldür. Hatta bekarlar için tez zamanda evlilik planları yapacakları ile yorumlanır. Falına bakılan kişi kafasına göre bir eş adayı bulamamanın sıkıntısı içinde olabilir. Durum böyle iken, öyle bir yerde öyle bir insanla tanışır ki kendisi bile bu büyüye nasıl kapılıp evlilik planları içerisine girdiğini anlayamaz. Ona çok şaşaalı ve sürpriz bir evlilik teklifi yapılabilir. Genç bir kız için harika bir evlilik teklifi almak demektir.

Dans eden çift sembolü genellikle, evlilik yolunun mutluluk ve huzur içinde biteceğini gösterir. Çok sevdiğiniz kişi ile en sonunda dünya evine girebilir ve mutlu mesut bir yuva kurabilirsiniz. Duygularınızın karşılıklı olması sebebi ile tez zamanda nikah masasına oturmayı arzuluyor olacaksınız.

Falda dans eden çift görmek, aynı zamanda evli fal sahibi için daha farklı yorumlanmaktadır. Falına bakılan kişi çok değer verdiği bekar bir arkadaşının izdivacına vesile olabilir. Hatta onların mutluluğu için elinden geleni ardına koymayacaktır. Aslında her ki tarafı da tanıyan ve seven fal sahibi, bu evlilik için maddi manevi her türlü fedakarlığı yapabilir. Kimsenin gölge düşüremeyeceği mutluluğa vesile olmanın sevinci ise bir başka olacaktır.

Kahve tabağında beliren dans eden çift sembolü ise, genellikle kalbini kırdığınız sevgilinizi işaret eder. Sevgiliniz bu kez size hiç ummadığınız kadar ciddi bir şekilde kırılmıştır. Bu nedenle gönlünü almanız biraz zor olabilir. Ancak onu çok şaşırtacak atılımlar ile bu işin de üstesinden gelerek bir kez daha takdirini kazanacaksınız. Hayatında olan kişi ile olan bağlılıkları da işaret eder. Sizler o kadar çok zorluk çekerek bir araya gelmişsiniz ki,  sırf bu sebeple de sahip olduğunuz ilişkinin daha da çok kıymetini biliyorsunuz.

İlk başlarda özellik ile de sen karşında yer alan ve delicesine seviyor olduğun kişinin ailesi seni pek kabul etmeyebilir. Bu yüzden de sizi ayırmak için oldukça çaba sarf etmesinden dolayı büyük üzüntüler içerisinde yer aldığına da yorumlanır. Sen her ne kadar bu kadar acı çekmiş olsan bile sevginin bir hayli yüce olmasından dolayı bir an bile pes etmeyi tercih etmeyeceksin. Her an onun için çaba sarf etmiş olduğuna da işaret etmektedir. Biraz daha ona bu kadar sevgini belli edersen de emin olabilirsin ki karşında yer alan hayat arkadaşın adeta sevgi kelebeğine dönebilir ve seni mutlu edebilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.