Kahve Falında Denizaltı Görmek

Falda denizaltı görmek denizaltı görmek, maddi ya da manevi yönden bir takım sorunlar ile yüz yüze gelmek ve stresli bir süreç atlatmak olarak yorumlanır. Hiç hesapta yokken ortaya çıkan bazı sorunlar bir işinizi aksatabilir. ya da birileri yüzünden işlerinizde ya da bazı planlarınızda aksamalar, gecikmeler söz konusu olabilir. Özellikle aile içerisinde sorumluluklarını yerine getirmeyen ya da çok fazla harcama yapan biri yüzünden tüm aile sıkıntı içine girebilir. Özellikle maddi yönden savurgan biri yüzünden borç ödemek durumunda kalabilirsiniz, bu kişi ekonomik durumunuzu sarsabilir. Bazı almak istediklerinizi ertelemek durumuna düşebilirsiniz.

Falda çıkan bu sembol, ayrıca kısa bir süre içinde başınıza gelecek olan ufak bir sıkıntının haberlerini verir. Bu sıkıntı maddi yönden olabileceği gibi, sevdikleriniz ile yaşayacağınız sıkıntılar yüzünden de olabilir. Mesela ilerleyen birkaç gün içerisinde hiç beklemediğiniz bir parasal kayıp yaşanabilir. Bunun yanı sıra hiç hesapta olmayan bir harcama yapılması da söz konusu olabilir. Fakat böyle durumlarda bir anda panik yapmaya gerek yoktur. Çünkü başınıza gelen bu aksilikler veya ufak sıkıntılar kısa bir süre içinde çözüme kavuşacaktır.

Falda denizaltı görmek, aynı zamanda çalışma veya eğitim yaşamınızda sizi ve başarılarınızı kıskanan insanlar olduğunu gösterir. Fesat bu insanların sizi zarara uğratabilecek girişimlerde bulunabilmesi söz konusu olabilir. Fakat bu girişimler başarılı olmayacak ve sadece bir hamle olarak kalacaktır. Kötü kişilere karşı uyanık olmalı, özellikle çalışma hayatında ayağınıza çelme takmak isteyenlerden uzak durmalısınız.

Bazı yorumculara göre fal sahibinin gerek iş yaşamında gerekse de özel yaşamında önümüzdeki günlerde yapacakları seçimlerde dikkatli davranmaları konusunda uyarı olarak yorumlanır. Şu günlerde düşünerek adım atmadığınız ve rastgele seçimler yaptığınız takdirde pişmanlık olabilir ve bir anda hayatınız alt üst olabilir.

Kahve tabağında bu sembol çıkarsa hayatınızda bir takım sorunlar olacağına yorumlanır. Aile içerisinde gerginlikler olabilir. Fakat bu sorunları düzenli ve sistemli bir şekilde çözmeniz mümkün olacaktır. Ayrıca elinize toplu miktarda para geçebilir ve sürpriz borçlar da bu şekilde kapanabilir. Evliyseniz, eşinizin harcamaları yüzünden zorluk çekebilirsiniz. Onun aile bütçesini riske atması yüzünden aranızda problem çıkabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.