Kahve Falında Anne Karnında Bebek Görmek

Kahve falında anne karnında bebek görmek, evli olanlar için de bekar olanlar için de çok hayırlıdır. Özellikle evli olan kişilerin çocuk sahibi olması anlamına gelir. Özellikle bir süredir bebek sahibi olmak isteyen kişiler yakında bu konuda çok müjdeli haberi alabilirler ve çocuk sahibi olma yönünde istekleri gerçekleşebilir. Ya da yakın çevrenizden bir dostunuzun da bebeği olacağını öğrenebilirsiniz. Bekarlar ise sevdiklerinden şefkat ve daha çok ilgi görecekler. Hatta sizinle bir an önce evlenmek ve yuva kurmak istiyor olabilir.

Falda çıkan bu sembol ayrıca sizin de tahmin edebileceğiniz üzere hamilelik olarak yorumlanır. Eğer evli bir kadının falında çıkarsa, yakın zamanda hamile kalacağı şeklinde yorumlanır. Ya da çocuk sahibi olan kişiler hayırlı evlat yetiştirirler ve gurur duyacakları şeyler olur.

Falda anne karnında bebek görmek, hayırlı haberler almak demektir. Eğer falına bakılan kişi erkek ise eşinin ya da bir yakınının gebelik haberini alması anlamına gelir. Bazı yorumcular tarafından da bunun gebelikle değil de yakın zamanda gelecek olan bir haber ile yorumlanır. Bu haber müjdeli bir haber olacaktır. Ayrıca hem maddi hem de manevi olarak bir rahatlama sağlaması söz konusudur. Falda çıkan anne karnındaki bebek sembolü, küçük havadisler ile büyük mutluluklar yaşamak anlamına da gelir.

Kahve tabağında bu sembol çıkarsa, ailenize veya yakın çevrenizden birine gelecek bir bebek haberi demektir. Bu habere çok sevineceksiniz. Hane içerisinde güzel bir kutlama yapacaksınız. Çevrenizde yardımlarınla, iyiliklerinle sürekli sevilen ve sayılan biri olduğunu da gösterir. Yakın dost ve akrabaların sana güzel haberler verebilirler.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.