Kahve Falında Çukur Görmek

Kahve falında çukur görmek, sizi dibe çekmeye çalışan insanların varlığına yorumlanır. Ne yapsanız da bir türlü gözüne giremediğiniz ve takdir alamadığınız insanlar varsa artık öncelikleriniz değişebilir. Bundan sonra başkalarını memnun etmek ve onay almak yerine kendi mutluluğunuz ve istek arzularınız için adımlar atabilirsiniz. Kişi çevresindeki bazı insanlara kırılabilir. Çünkü sizin iyiliğinizi istediği sandığınız insanların aslında sizin hakkınızda hiç de öyle düşünmediklerini görebilirsiniz. Sizin hakkınızda tam tersi çok olumsuz şeyler düşünen insanlar olabilir. Kahve fincanında çukur çıkması, çevresindeki insanlar arasında kimin dost kimin düşman olduğunu çok iyi ayırt etmeye yorumlanır. Artık bazı insanların maskeleri düşmeye başlar. Eksisi ve artısı ile tüm arkadaşlıklarınızı gözden geçirebilirsiniz. Doğru kişilerle yola devam etmeye karar verilebilir.

Falda çukur görmek, sizi içten içe üzen bir sıkıntıdan temelli kurtulmak anlamına gelir. Rahatsızlığı lan kişiler de sağlıklarına kavuşabilirler. Hasta olma korkusu olan kişiler bu korkularından arınabilirler. Bir süre önce verdiğiniz bir sözü tutmadıysanız bu sözü ilerleyen günlerde tutma şansı olabilir. Kişi başkalarına karşı mahcubiyet duygusundan da arınır.

Kahve Falında Boş Çukur Çıkması

Bazı fal yorumcularına göre falda boş çukur görmek, kişinin çok parası olacağına yorumlanır. Sahip oluncak bu servetini kimsenin bilmesini istemeyebilirsiniz. Yapılacak olan bir yatırım da gizlenebilir.

Kahve tabağında bu sembol çıkarsa, maddi olarak düşülen çaresizlikten bir an önce kurtulmaya yorumlanır. Sizi bu konuda destekleyen ve yardım eli uzatan birileri olabiir. Eğer bir yere borç vermek zorunda kaldıysanız da geri alabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.