Kahve Falında Elinde Çiçek Olan Adam Görmek

Kahve falında elinde çiçek olan birini görmek, birinin sana sürpriz yapması, hediye alması, çiçek alması ya da bir müjde vermesi demektir. Ayrıca bu sembol sana gelecek olan kısa süreli mutlulukları da işaret eder. Sen o kadar heyecanlı ve hayatı anında yaşamayı tercih eden bir insansın ki işte o yüzden de her an hayatın hem en eğlenceli anlarını yakalayabiliyorsun. Hem de oldukça mutlu olan zaman dilimlerine de sahip olabilirsin.

Son zamanlarda öyle anlar yaşadın ki zor atlatmış olabilirsin. Ayrıca biraz sarsıntılara uğradın ki sen pek de bu durumlarda normalde etkilenmezken bile sevgilin ile de aranda olan problemler baş göstermesi biraz da üzüntüye uğramana neden olmuş olabilir. Ancak sizi üzen her şey yakında sona erebilir.

Bazen gereksiz şeyler için canını sıkıyor olabilirsin. Sen de böyle boş şeyler ile vakit harcadığın için de o kadar üzgün oluyorsun ki çevren de üzülüyor.  Ayrıca böyle olunca sadece kendine kızıyorsun. Sen de artık bu durumlardan dolayı kendine bir dur demeyi tercih etmelisin. Aynı zamanda daha çok mantıklı olan şeyleri de yapmayı kendine tercih etmelisin.

Falda elinde çiçek olan kadın görmek, sana yapılan evlilik teklifini de işaret edecektir. Sen de bu kişi ile evlenmeyi tercih edebilirsin.  Daha çok kendin için olan şeyleri yapmalı ve sen de onun ile hayatı birleştirmeyi tercih etmelisin. Şu günlerde senin için ilk defa kısa süreli anları yaşamak yerine ilk defa uzun vadeli olan şeyleri de yapmayı tercih etmelisin. Sen o kadar mutlu olan bir hayata sahip olacaksın ki her şey senin için her şeyin başlarında da yer alacak. Mutluluğun yakın olduğunu hissedeceksin.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.