Kahve Falında Elinde Asa Olan Adam Görmek

Kahve falında elinde asa olan birini görmek, gönül kırgınlıkları yaşamak ve gerçekleri öğrenmek anlamına gelir. Bu sembolün anlamı, senin için her ne kadar delilercesine yanıp tutuşuyor olan biri var gibi görünse de öyle olmamasıdır. Herkes böyle bilse bile aslında o kişinin seni pek de sevmiyor olduğuna işaret eder. Sen o kişiye o kadar değer veriyorsun ki, o kişiden kendini kurtarmayı tercih etmek yerine sen daha çok ona bağlanmayı tercih ediyorsun. Ancak böyle olmandan dolayı da o kadar mutlu olabileceksin ki gözünden bu durum kaçabilir. Fakat sen bu durumu değerlendirmek istemiyor olsan da gerçekleri görmezden gelemezsin.

Aslınsa sen o kadar başarılı olmak için çaba sarf eden bir insansın ki üzülmemen gerekiyor. Fakat bunun yerine kötü olan bir şeyleri yapmayı daha çok tercih ediyorsun. Böyle olmandan dolayı da kendine yapabilecek olduğun tüm kötülükleri de bir anda yapıyorsun. Aslında büyük resme bakmalı ve bir şeylerin yolunda gidip gitmediğini görmelisin.

Bu saatten sonra buna bir dur demeyi tercih etmelisin. Ayrıca kendin için olan iyi şeyleri yapmak yerine daha çok buna devam ediyorsun. Böyle yapmazsan, senin kısa süre içerisinde büyük bir üzüntü yaşayacak olduğuna da işaret etmektedir.

Falda elinde asa olan kadın görmek, sana gelecek olan en müjdeli haberleri simgeler. Ayrıca yeni hayatına girecek olan biri ile geldiğine de işaret etmektedir. Sen de o kişi ile birlikte daha çok hareket etmeyi tercih ediyor olabilirsin. Eğer böyleyse işte o zaman daha mutlu ve her an daha da başarılı olan anları da yaşayabileceksin. Unutma ki, senin bu beynin ve düşünce yapın sayesinde her şeye kısa süre içerisinde de sahip olabileceksin.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.