Kahve Falında Dönme Dolap Görmek

Kahve falında dönme dolap görmek, birilerinin sizden habersiz çevirdiği işler yüzünden maddi ya da manevi yönden zor durumda kalacağınıza, sizi mağdur edeceklerine yorumlanır. İş hayatında arkanızdan birileri iş çevirebilir ve sonrasında olay dönüp dolaşarak sizi bulabilir. Yine aile içerisinde de birileri sizden habersiz yaptığı şeyler sonrasında sizi mağdur bırakabilir. Bu gibi durumlar bir süre canınızı sıkacaktır.

Falda çıkan bu sembol ayrıca hilekar kişi ile tabir olunur. Yakın çevrenizde olan ve arkanızdan iş çeviren biri olduğu anlamına gelir. Bu kişi sizin yüzünüze gülen sürekli iyiliğinizi istiyormuş sürekli yanınızdaymış gibi görünen biri olabilir. Ancak tam tersi sadece çıkarlarına göre taraf değiştiren biri ve size sadece zararı dokunuyor. Bu insan sizi kıskanıyor da olabilir.

Falda dönme dolap görmek, aynı zamanda sosyal yaşantıda iki yüzlü bir kimseye işaret eder. Bu kimse ki kendi menfaatleri için sizinle dostluk yapıyor olabilir. Hatta bugün dost olduğu ile yarın düşman olan biridir. Bugün düşman olduğu ile yarın dost olabilir. Bu yüzden yakında size de sırt çevirerek sizin düşmanlarınızla görüşmeye başlayabilir ve sizi adeta yarı yolda bırakıp arkanızdan konuşabilir. Çevrenizde yer alan bu tür kişilere dikkat etmek gerekir.

Kahve tabağında bu sembolün anlamı, hane içerisinde bir organizasyonda güzel vakit geçirileceği söylenir. Kimin falında çıkarsa o kişi yakın zamana çok mutlu olacağına yorumlanır. Hatta bir eğlence ortamına girecek ve orada bütün dertlerinden sıkıntılarından kurtulacak demektir. Aile içi düğün dernek gibi bir davete katılarak keyifli zaman geçirebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.