Kahve Falında Dört Yol Görmek

Kahve falında dört yol görmek, maddi yönden gelecek müjdeli haberler ile birlikte para sıkıntısının azalması demektir. Bir yerden toplu bir para elinize geçebilir. özellikle satmak istediğiniz mal mülkleri artık satışını gerçekleştirerek ihtiyacınız olan parayı alabilirsiniz. Borcu olan kişiler için de oldukça hayırlıdır. Borçlarının eline birkaç yerden birden geçecek olan paralar ile kapanacağına, artık geçim sıkıntısının ortadan kalkacağına yorumlanır. Bundan sonra harcamalarınızda da daha dikkatli olabilirsiniz.

Falda bu sembolün çıkması oldukça bereketli, şanslı bir döneme girdiğinizi simgeler. Parlak günler sizleri bekliyor ve bunu fark ederek en güzel, en verimli, en hayırlı biçimde kullanmanız söz konusu olabilir. Şansınızı iyi değerlendirmeye gayret edin. Eğer önüne çıkan fırsatları göremiyor ya da kaygı ediyorsan, destek almaktan çekinmemelisin. Başkalarına danışarak fırsatları değerlendirebilirsiniz. Sonuçta çok başarılı olabilirsin ve mutlu olabilirsin.

Falda dört yol görmek, aynı zamanda kararsızlık yaşamak şeklinde de yorumlanır. Fakat şu günlerde karar vermekte zorlanıyorsanız bilen kişilere danışmanızda fayda vardır. Zaman geçtikçe umudunu kaybetmiş ve birçok isteğinden vazgeçmiş olabilirsiniz. Hevesiniz kaçmasın ve kesinlikle gerçekleşmeyeceğini düşünerek karamsar olmayın. Bir diğer anlamı da 4 farklı kapı açılacak demektir. Hangisi seçilirse seçilsin şu anda devam ettiği yoldan hayırlı olacaktır ve pişman olmayacaksın.

Kahve tabağında bu sembol çıkarsa, yepyeni bir hayat kurulacağının işaretidir. Kişinin hayatında yepyeni bir sayfa açması ve yeni başlangıç yapması söz konusu olabilir. Yeni bir şehre taşınacağını, bir türlü mutlu olamadığı, sevemediği işini bırakıp yepyeni bir işe başlayacağını işaret eder. Ya da yepyeni arkadaşlıklar, ilişkiler kuracağına yorumlanır.

YORUMLAR

 1. asl akcin dedi ki:

  ben kader sedim topal da olsa benim herşeiymdir ersinim .bukadar şey yeterdeartar bile .herşey için
  13 yaşında istemiştim onubwn cehhenemdekutulmakiçin şuandakiyaşadığım yer tambir cehhenemki.

 2. ASL AKCIN dedi ki:

  cennet ve cehhenem kAFAYA GÖREDEĞİŞİR DURUR Kİ İNANIN KİBEN HUZU R DOLUYUM ŞİMDİ.

 3. asl akcin dedi ki:

  29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI ÇOK DEĞİŞTİ ŞİMDİ.O BANA BİR KEZ BAKIŞ BAKTI OKdarcık. gökkuşağına gittim sonradan ne zaman mı pekibu bakış yirmi yılönce. eğerkonum ersinse değişiyor ki.birandADÜNEGEÇİŞ OLUYOR .NEYaparsın ki.

 4. asl akcin dedi ki:

  sonra fuardangelirkenbwenide götürsene be hasretim oldu biranda lakap ver diyedurunca . ersinim önce olay olsundedim. elimi bıralkmayancı ya yeminle

 5. asl akcin dedi ki:

  dün dü ya her şey gibi değil ona olN ÖZLEMİM HER BAKŞINDA DEVAMEDİYORSAYANDIM Kİ NEYANDIM