Kahve Falında Çay Bardağı Görmek

Kahve falında çay bardağı görmek, çok güçlü bir insan olduğunu herkesin bilmesi ve senden tedirgin olmaları demektir. Aynı zamanda bir diğer anlamı en zor anlarda kaldığın zaman bile tam bitti diyecek kadar kötü olmak yerine kendini toparlayacaksın. Daha çok kendin için önceden yapmış olduğun ikinci plan ile de kendini kurtarmayı başarabiliyorsun. Sen adeta bu hayata sadece başarılara sahip olmak için gelmiş bir insan olmandan dolayı hiçbir şey seni yıldıramıyor. Ayrıca her an temkinli ve garantici bir şekilde hareket ediyor olman da başarı getiriyor. Bu hayatta her ne kadar büyük olan başarılar var ise hepsinin de sana gelmesine de etkili oluyor.

İşte o kadar güzel ve akıllı olan bir insan olmandan dolayı yakın zamanda sen böyle bir etkili hareket edeceksin ki hayatına yeni alacak olduğun biri ile de yeni bir yola gireceksin.  İşte o an hayatının güzel anlarına da bu dönüm noktasından sonra sahip olabileceksin demektir. Sen yeter ki böyle bir anda o kişinin peşini bırakmak yerine ona daha da çok sımsıkı bir şekilde sarılmayı tercih et. Bu sayede de işte hayatın en güzel olan mutlulukları da sana gelebilsin.

Falda çay bardağı görmek, aynı zamanda senin hayatına girecek olan bir eşten sonra yeni bir iş başlangıcını da işaret eder. Öyle bir iş teklifi alacaksın ki bu hayata dair tüm en güzel olan anlar sana ait olacak. Bu sayede sen de işte bu saatten sonra en güzel olan duyguları da en güzeli olacak halinde yaşayarak hayatına devam edeceksin. Maddi sıkıntılar aşılacak.

Ruya tabir

Kahve tabağında bu sembol hane içerisinde hoş sohbet ve muhabbet demektir. Akrabalarınız ile bir araya gelerek tatlı sözler işitebilirsiniz. Hatta sizi seven insanlar arayarak hatırınızı sorabilirler ya da evinize gelmek isteyebilirler.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.