Kahve Falında Kabarık Elbise Görmek

Kahve falında kabarık elbise görmek, artık ciddi bir konuda kesin karara varacağınıza yorumlanır. Bir süredir çaba gösterdiğiniz şeyler olabilir. Bazı kararsızlıklar da yaşıyor olabilirsiniz. ancak artık net olacaksınız ve neyi istediğinize de emin olabileceksiniz. Bu sayede iyilikleriniz de karşılık bulacak ve emeklerinizin karşılığı gelecek. Kendiniz için istediğiniz şeyler yakında gerçekleşmeye başlayabilir. Bekar olan genç kızlar için de evliliği müjdeler. Çok yakında gelinlik giyebilir ve hayallerinin eşi ile dünya evine girebilir.

Falda çıkan bu sembol ayrıca sıkıntılı bir döneme girildiğine yorumlanır. Çok yakın zamanda sevgilisinden ayrıldan kişiler  melankolik bir ruh haline sahip olabilirler. Sadece ayrılık değil de iş ve aile ortamında da meydana gelen tartışmalar sizi üzebilir. Bundan dolayı tüm sıkıntıların üst üste geldiğini düşünebilirsiniz. Bu sebeple de karamsarlığa bürünmeniz olasıdır. Fakat bu dönem kısa vadeli olacak ve gelip geçici bir süreç olduğunu göreceksiniz. Falına bakılan kişi kısa süreli de olsa mutlaka bir tatile çıkmaya ihtiyaç duyabilir.

Falda kabarık elbise görmek, aynı zamanda bolluk ve berekettir. Eğer faldaki elbise uzun bir kuyruğa sahipse, gönül işlerinde verimli bir sürecin başladığına yorumlanır. Öyle ki bu süreçte yeni bir aşka kucak açmak sizi mutluluktan havalara uçuracak. Fal sahibi kalbinin sesini dinleyerek en doğru kararı verecek. Belki de hayatında ilk kez yaşayabileceği harika bir aşk deneyimi olabilir. Hayatına giren kişi ile aşırı mutluluk yaşayacak.

Kahve tabağında bu sembolün çıkması, hane içerisinde akrabalarınızdan eş ya da dosttan hak edilen değeri görmek demektir. Saygınlığınız artabilir ve şan şöhret sahibi de olabilirsiniz. Özellikle kariyer hayatınızda çok büyük fırsatlar yakalayarak adınızı daha çok kişiye duyurabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.