Kahve Falında Kuran Okuyan Kadın Görmek

Kahve falında kuran okuyan kadın görmek, sevdiklerinizle birlikte saadet dolu günler geçireceğinize yorumlanır. Aile içerisinde refah ve huzur olacak. Sevdiklerinizin bolca duasını alabilirsiniz. Birilerine iyiliğiniz dokunabilir ve sevap işleyebilirsiniz. Hayır işlerinde de bulunmanız olasıdır. Şu günlerde başkalarına oldukça faydanız dokunacak. Zor zamanda olanlara yardımcı olmaktan keyif alacaksınız.

Falda çıkan bu sembol ayrıca sizlerin çevresinde yer alan bir kadının hem dini yönünün çok güçlü olduğunu hem de sizleri oldukça sevdiğini gösterir.  bir hayli bağlı birinin yer aldığını işaret etmektedir. Bu kadının her fırsatta sizler için dua ediyor olduğuna da yorumlanır. Size karşı bir vefa borcu da olabilir. Sizlerin mutlu olması için kendinden de birçok ödün veriyor olabilir. Belki aileden bir kadın da olabilir. Sizler de bunun en iyi şekilde farkında olacaksınız. Minnet duygunuz artabilir ve bağlılığınız da artabilir.

Falda kuran okuyan kadın görmek, aynı zamanda şu günlerde dini yönden biraz da olsa uzaklaşmaya başlamış olduğunuza yorumlanır. Bir yandan da bunun vicdan azabı olmaya başladığına yorumlanır. Bu zaman dilimi içerisinde artık sizler de her şeyin farkına varacaksınız. Bu sayede kendiniz için eskisi gibi dini yönünüze yönelmeye başlayacak olduğunuzu simgeler. Bu durum ile kendinizi gönül olarak rahatlatacaksınız. Hem de diğer tüm işlerinizde oldukça başarılı olmanız muhtemeldir.

Kahve tabağında bu sembolün anlamı, aile içerisinde size sürekli dua eden ve her daim size destek veren bir kadını simgeler. Anneniz de sizin için dua ediyor olabilir. Sürekli başarılı olmanız ve isteklerinizin gerçekleşmesi hayalini de kuruyor olabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.