Kahve Falında Uyuyan Adam Görmek

Kahve falında uyuyan adam görmek, sorumluluklarınızın artması ile birlikte bitkin düşmeniz ve bazı şeylerden yana şikayetçi olmanız anlamına gelir. Şu günlerde görevlerinizin çok fazla olması yüzünden tükenmiş olabilirsiniz. Maddi ya da manevi sorumlulukları azaltmak için çaba göstereceksiniz. Hem aile hayatı hemde iş hayatına yetişmek bir hayli zor olabilir. Denge kurmakta bir hayli güçlük yaşanabilir.

Falda çıkan bu sembol ayrıca size karşı fesat düşünceleri olan ve tehlikeli birini simgeler. Şu günlerde sırlarınızı başkaları ile paylaşmamaya gayret edin. Özellikle bazı sorunlarınızın üstesinden gelmek için çaba gösterirken herkese yansıtmamanız çok daha hayırlı olabilir. Yoksa bunları birileri dedikodu olarak etrafa yayabilir. Böyle insanlar ile tüm sırlarınızı paylaşmak kötü sonuçlar verir. Eğer o kişiye temkinli davranmazsanız, o kişini kötü tarafından sizlerin de payını alacak olduğuna yorumlanır.

Falda uyuyan adam görmek, aynı zamanda aileden birinin her şeyi yoluna sokmak yerine bir köşeden seyretmeyi tercih ediyor olduğunu gösterir. Sırf bu yüzden size daha çok görev düşüyor olabilir. Eğer bir süre daha böyle devam ederse, çok şey kaybedecek olabilir. Bunun yanı sıra bir de hiçbir kazanca da artık sahip olamayacağını gösterir. Hayatınızı düzene sokarken tembel kişiler size zarar verebilirler.

Kahve tabağında bu sembolün anlamı, maddi ya da manevi yönden birileri tarafından çok fazla kullanılmak demektir. Ailede de tüm sorumluluklar size kalmış olabilir. Bu yüzden baskı altında hissedebilirsiniz. Birilerinin görev paylaşması ihtiyacı hissediyor olsanız da, ne yazık ki bir süre daha çok çalışmanız gerekebilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.