Kahve Falında Asalı Adam Görmek

Kahve falında asalı adam görmek, bazı konularda başkalarından tavsiyeler almaya ihtiyacınız olacak. Özellikle gelecek ile ilgili yeni hedeflerinizde gerçekten fikri olan birileri ile konuşmanız ve bir şeyler danışmanız gerekiyor olabilir. Bu kişi yakında karşınıza çıkacaktır. Onunla sohbet ederek gereken öğütleri alabilirsiniz. Bu sayede gelecek planlarınız ile ilgili karar vermek daha kolay hale gelebilir. Daha doğru hedefler belirleyebilir ve bu amaçla kolları sıvayabilirsiniz.

Falda çıkan bu sembol ayrıca oldukça bilge bir kişi ile tanışmak demektir. Bununla birlikte falına bakılan kişinin daha çok kendisi gibi arkadaşlar edinmeye çalışıyor olduğunu gösterir.  Şu günlerde sosyal çevrenizde tanışacağınız insanlar arasında da fikirleriniz uyuşan kişiler olabilir. Bu kişiler sayesinde çok güzel fikirler edinebilirsiniz. Hatta onlar ile konuştukça aklınıza çok güzel planlar da gelebilir. Özellikle çalışma hayatında edineceğiniz yeni dostluklar sizin için bir hayli avantajlı olacaktır. Bu sayede yeni fırsatları da değerlendirmek için bu kişilerin fikirleri doğru seçimler yapmanıza yardımcı olabilir.

Falda asalı adam görmek, aynız amanda sizler için aşk hayatında büyük bir olumsuzluk ile de karşılaşmak üzere olduğunuzu gösterir. İlişkileriniz de eğer biraz daha yoğunlaşmak yerine uzak kalmayı tercih ederseniz olumsuz sonuçları olabilir. Hatta bunun sonucunda ayrılık gibi büyük bir üzüntü ile de karşılaşmanız olasıdır. Bu sebeple bir süre can sıkıntısı çekebilirsiniz.

Kahve tabağında bu sembolün anlamı, aile içerisinde dayanışma içerisinde olmak ve aile büyüklerinizin size destek olması demektir. Aileden birileri size bazı konularda yardımcı olabilir. Özellikle iş arayanlar için aile büyükleri yeni iş olanakları araştırabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.