Kahve Falında Kertenkele Görmek

Kahve falında kertenkele görmek, elinizdeki işler ve sorumlulukların bitmesi ya da işten ayrılma gibi sebepler ile evde daha çok zaman geçirebilirsiniz. Hayatınızda pek de değişiklik ve heyecan olmaması sizi sıkmaya başlayabilir. Bu durgun dönemde canınız çok sıkılacak. Belki dostlarınızın ve ailenizin de bir şeylerle meşgul olması yüzünden yalnız kalabilirsiniz. Hayatınızın monoton bir şekilde sürmesi sizi çok üzüyor. Yeni bir heyecan katmak, değişiklik yapmak isteseniz de henüz cesaretiniz yok. mevcut düzenden de kopamıyorsunuz. Ancak sizin bir şeyler için adım atmanız ve yeni başlangıçlar yapmanız gerekiyor. Yoksa bu durağan süreç bir süre daha devam edebilir. Kendinizi oyalayacak uğraşlar edinebilirsiniz.

Falda çıkan bu sembol ayrıca gerçek hayatta tedirgin eden, sevilmeyen bir insandan gelecek zararı simgeler. Endişeli ve bir o kadar da sıkıntı dolu bir dönem geçireceğinize işaret eder. Özellikle çevrenizden kendinizi soyutlamanız ya da sizi dışlamaları yüzünden yalnızlık çekebilirsiniz. Çalışma hayatınız, eğitim hayatınız veya sosyal hayatınız hiç beklemediğiniz sıkıntılara maruz kalabilir. Bu yüzden zor günler atlatabilirsiniz. Bu dönem sessiz, hareketsiz bir dönem olarak geçecek. Durgunluk dönemi olsa da kendinizi bırakmamalı, bir şeyler için gayret etmelisiniz. Bu durgunluk sosyal hayatınızda olabilir. Ya da iş hayatınızda veya iç dünyanızda da olabilir. Bu dönem fırtına öncesi sessizliğin habercisi de olabilir. Falda çıkan kertenkele sembolünün netliğine göre bu dönem uzun ya da kısa sürecek demektir.

Falda kertenkele görmek, aynı zamanda boşa zaman geçirmek olarak da yorumlanmaktadır. Çoğu zaman sevdiğiniz, değer verdiğiniz insanların arkasından olur olmaz konuşuyorsanız, bu yüzden sizden uzaklaşabilirler. Haliyle bu durumun değer verdiğiniz insanları kırdığını fark edeceksiniz. Bu anlamda kendinizi kontrol etmeniz gerekiyor. Ayrıca oto kontrol düzeyinizi geliştirmeniz doğru bir davranış olacak ve daha sempatik olmaya gayret etmeli, karamsar ruh halinden de kurtulmalısınız. Kertenkele, faldaki değişken sembollerin başında gelir. Bu nedenle doğru yorumlamak çok önemlidir.

Kahve tabağında bu sembol çıkarsa ailede ekstra masraflar çıkabilir. Ya da ev içine giren gelirin miktarında azalma olabilir. Maddi sıkıntılar yüzünden kendinizi sosyal hayattan geri çekebilir ve mevcut duruma ayak uydurmaya çalışabilirsiniz. Sizin için çok zor olsa da biraz sabırlı olmalı ve maddi durum iyileşene kadar fuzuli harcamalardan kaçınmaya gayret etmelisiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.