Kahve Falında Kuğu Görmek

Kahve falında kuğu görmek, aşk hayatında aradığınız mutluluğu yakalayacağınıza ve hoşlandığınız insandan duygularınıza karşılık bulacağınıza yorumlanır. Onunda sizde karşı hislerinin olduğunu öğrenebilirsiniz. Hatta size bunu kendisi dile getirebilir. İlişkisi olanlar da sevdiklerinden romantik bir sürpriz alabilirler. Eğer sevdiğiniz insanla aranızda sorunlar varsa, bunları aşabilirsiniz. Bazı kalp kırgınlıkları geride kalacak. Sevdiklerinizin değerini anlayarak onların da sizin aslında iyi niyetinizi istediklerini görerek, aranızdaki problemleri geride bırakabilirsiniz.

Falda çıkan bu sembol ayrıca zarif, kibar ve masum bir kişiliği temsil eder. Falına bakılan kişinin bu karakteri yüzünden çok sevilen biri olduğuna yorumlanır. Sosyal hayatınızda herkesin sevdiği ve sürekli bir yerlere davet edilen, hal hatır sayılan biri olduğunuza da yorumlanır. Sevdikleriniz sizi her an yanlarında görmek isteyebilirler. Bazı konularda size karşı anlayışlı da olabilirler.

Falda kuğu görmek, aynı zamanda sizi çok seven ve sayan bir kadına da yorumlanır. Bir kadından iyilik görebilirsiniz. Ne kadar net ve anlaşılır ise işaret ettiği kadın da o kadar güzel, şık ve alımlı birisidir. Eğer kahve fincanı 2 kişi için niyetlenerek kapatılmışsa bayanı işaret eder. Falına bakılan erkekse, güzel bir bayanla tanışmak, yakınlaşmak olarak da yorumlanır. Uzakta yaşayan bir kadınla haberleşmek anlamına da gelir. Bu zarif kadın yeni tanışacağınız biri olduğu gibi ailenizden biri ya da eski bir dost da olabilir. Çoğu zaman bir bayana dönük olarak yorumlanan bir semboldür. Gerçek hayatta da şık bir bayana kuğu gibi olmuşsun benzetmesi sıklıkla yapılmaktadır. Bunun yanı sıra uzun zamandır beklenen bir haberin alınacağına yorumlanır. Yine uzun zamandır arzulanan bir hayalin gerçekleşeceğine işarettir. Bir süredir zamandır beklediğiniz bir bilgi ya da müjdenin sonunda size ulaşacağının habercisidir.

Kahve tabağında bu sembol çıkarsa  olumlu habere de yorumlanabilir. Haneden bir kadın size müjdeli bir haber gönderebilir. Bunun yanı sıra çok nadir olarak yanındaki diğer semboller nedeniyle olumsuz anlamları da vardır. Ama genel anlamı mutlu ve huzurlu bir aşk hayatı demektir. Özel hayatınızda özlemini kurduğunuz mutluluklara tez zamanda erişebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.