Kahve Falında Batan Güneş Görmek

Kahve falında batan güneş görmek, bazı arzuların çok kısa sürede gerçek olması ve hayallere tez zamanda erişmek gibi anlamlara gelir. Özellikle mücadele ettiğiniz bazı konularda kısa sürede karşılık alabilirsiniz. Emekleriniz boşa gitmeyecek ve pişman olmayacaksınız. Hatta iş ya da eğitim hayatında bazı çabalarınız çabuk sonuç verebilir. Kariyerde hızlı bir yükseliş olabilir. Kısa sürede iş hayatında başarınızı ortaya koyarak insanlar üzerinde tesir bırakabilirsiniz.

Falda çıkan bu sembol ayrıca olumlu ve olumsuz birçok anlamı içinde barındırır. Hayatınızda bir dönemin yakında kapanacağını gösterir. Bunun yerine yepyeni bir döneme geçiş yapacaksınız. Eşiniz ya da sevgilinizle aranızda oldukça büyük sorunlar varsa, ilişkiyi bitirme kararı alabilirsiniz. Boşanma olabilir ve yeni bir hayata başlayabilirsiniz. Ancak bu gelişmeler sizin istediğiniz şekilde olacak. Sosyal çevrenizde yeni arkadaşlar edinebilirsiniz ve ya da sosyal çevreniz değişebilir. Uzun yıllardır arkadaş olduğunuz, çok sevdiğiniz bazı kişilerden de ayrılmak zorunda da kalabilirsiniz. Bunun yanı sıra yaşadığınız şehri terk ederek, daha önce bilmediğiniz bambaşka bir şehirde yeni bir hayata başlamanız olasıdır. Belki bir iş buna bahane olabilir.

Falda batan güneş görmek, aynı zamanda hayatınızı gereksiz bir biçimde zora sokan insanları hayatınızdan çıkarmak demektir. Bazı insanların da giderek sizden uzaklaşmaya başlayacağına işaret eder. Belki çok sevdiğinizi, ayrılamayacağınızı düşündüğünüz kişiler hayatınızdan çıkabilir. Fakat her geçen gün size daha da büyük zarar veren insanları hayatınızdan çıkarmanız gerekebilir. Bu insanlarla olan ilişkilerinize sadece onlar tarafından yön verilmesine artık daha fazla seyirci kalmak istemeyeceksiniz. Daha iyi niyetli kişilerle daha etkili ilişkiler kurmaya başlayacaksınız. Ayrıca ebeveynlerinizle olan uzak ilişkinizi daha yakın ve samimi hale getirmeniz olasıdır. Eğer eğitim hayatınız devam ediyorsa, yakında yeni bir karar alınabilir.

Kahve tabağında bu sembol çıkarsa, meydana gelecek olumlu değişikliklere yorumlanır. Aile içerisinde bir takım olumsuz gelişmeleri artık geride bırakacaksınız. Bundan sonra yeni başlangıçlar sizi korkutmayacak. Belki kendi ayaklarınızın üzerinde durma girişiminiz olumlu sonuçlanabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.