Kahve Falında El İzi Görmek

Kahve falında el izi görmek, bir zamanlar hayatınızda sizi gerçekten etkilemiş, ancak sonrasında haber alamadığınız ya da bir sebeple ayrı kaldığınız birinin yenide hayatınıza girmesi demektir. Bu kişi eski sevgiliniz de olabilir. Ancak geçmişte güzel anılarınız olan biridir. Bu kişi ile tekrar bir vesile ile bir araya gelebilir ve eskiden kaldığınız yerden yeniden devam edebilirsiniz. Yeniden onunla görüşmek sizin hayat enerjinizi yükseltebilir. Bir hayli mutlu olabilir, geçmişi yad edebilirsiniz.

Falda çıkan bu sembol ayrıca çok büyük bir işe imza atacağınızı gösterir. Bu işin sonsuza kadar sizin isminizle anılması da söz konusu olabilir. bazı başarıların altına imzanızı atabilirsiniz.. Büyük bir buluş gerçekleştirebilir ya da var olan bir buluşu mükemmel bir biçimde ilerletme fırsatınız olabilir. Fakat yaptığınız ne olursa olsun adınız ölümsüz hale gelecektir. Hatta nesiller boyu faydalı biri olduğunuz konuşulabilir. Sakin ve bilgili mizacınızla birçok insana ilham kaynağı olabilirsiniz. Çalışmalarınıza ve geliştirdiğiniz projelere bu sayede çok büyük destekler almanız olasıdır.

Falda el izi görmek, aynı zamanda çok yakın bir süreç içerisinde hayatınıza damga vuracak biriyle tanışacağınıza yorumlanır. Bu kişinin hayatınızdaki etkisi yalnızca maddi değil manevi anlamda da büyük olabilir. Oldukça baskın karakterli biri de olabilir. Bu kişi hayatınızı onun bakış açısı doğrultusunda köklü olarak değiştirebilir. Bu baskın karakter aileden biri de olabilir. Kim olursa olsun hayatınızda büyük bir etkisi olacaktır. Size maddi anlamda yardım ederek, iş kurmanızı sağlayabilir.

Kahve tabağında bu sembol çıkarsa, aile içerisinde bir süredir görüşmediğiniz bir akrabanız ile yeniden görüşeceğinize yorumlanır. Bu kişi ile tekrar barışmanız da söz konusu olabilir. Bir zamanlar konuşmadığınız biri ile yeniden görüşmeye başlayabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.