Kahve Falında Kırık Yüzük Görmek

Kahve falında kırık yüzük görmek, kalbinizi kıran bir insanın pişman olmasına ve özür dilemesine yorumlanır. Size karşı hatasını geç de olsa fark ederek bir şekilde sizi geri kazanmaya çalışabilir. Bekar ve ilişkisi olanlar için evlilik anlamında bir anlaşmaya varılacağına işaret eder. Ancak bu anlaşmanın sonunda ailelerin ikna edilmesi zor olabilir. Çocuklarını evlendirecek iki aile arasındaki sorunlar bir süre sizi meşgul edebilir. Sevdiğiniz insan ile kırgınlıklar gerde kalır ve birbirinizi destekleyip inanarak zorlukları aşabilir, çevrenizin rızasını alabilirsiniz.

Falda kırık yüzük görmek, hem gönül işlerinde hem de evlilik konusunda pürüzleri gidermeye yorumlanır. Herkesin hem fikir olmadığı bir işe acele edip girmemek konusunda da uyarı anlamı taşır. Duygusal konularda dikkatli davranmanızda fayda var. Kimseyi kırmamaya gayret edin.

Kahve Falında Kırık Gümüş Yüzük Görmek

Kalbinizi kıran ve sizi üzen birinin değerinizi anlamasına yorumlanır. Söz atan ya da nişanlısından ayrılan kişiler yeniden eski nişanlısına geri dönebilirler. Eski sevgili de sizi arayabilir ve yeniden bir şans isteyebilir. Bu sefer niyetinin ciddi olduğunu söyleyebilir.

Kahve Falında Altın Kırık Yüzük Görmek

Evliliğinde sıkıntılar olan veya boşanma sürecinde olan kişilerin yeniden barışmalarına yorumlanır. Bir vesile ile eşiniz ile yeniden barışıp evliliğinize yeni bir şans verebilirsiniz. Aşk hayatında sıkıntılı günler kolay atlatılır.

Kahve Falında İki Tane Alyans Görmek
Kahve Falında Tek Taş Görmek

Kahve tabağında bu sembol çıkarsa, eskiye dair unutmak istediğiniz ne varsa unutmaya ve artık düşünüp üzülmekten vazgeçmeye yorumlanır.  Sevdiğiniz insan ile biraz gergin konuşmalar yaşayabilirsiniz. Ancak görüşmenin sonucu tatlıya bağlanır ve iki taraf da hatalarını telafi ederler.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.