Kahve Falında Deniz Kızı Görmek

Kahve falında deniz kızı görmek, size karşı en başta iyi niyetli yaklaşan birinin gerçek niyetini anlayınca hayal kırıklığına uğramak olarak yorumlanır. Bu kişi yeni tanışacağınız biri olabilir ve size pek çok söz verebilir. Ancak sonrasında ciddi olmadığını öğrenerek üzülebilirsiniz. Hayal kırıklığına uğratabilir. Başta sizi sözleri ile büyülese de sonrasında tam tersi boş laflar olduğunu öğrenmek sizi üzebilir. Şu günlerde yeni tanışacağınız insanlara karşı biraz daha dikkatli olmanız ve sözlerine hemen kanmamanızda fayda var. Yoksa onların bu iki yüzlü tavırları yüzünden siz zor durumda kalabilirsiniz.

Falda çıkan bu sembol ayrıca iş yaşantınızda ya da sosyal çevrenizde size tahammül edemeyen birilerine yorumlanır. Bu kişiler sizi strese sokabilir ve hatta size karşı tavırları yüzünden zor zamanlar geçirebilirsiniz. Size karşı hain planlar içerisinde olan ya da mutsuzluğunuzla neşelenen kişilere karşı temkinli olmanızda fayda var. Sizin duygularınız ile oynamaya çalışan kişiler canınız sıksa da tartışmaya girmekten kaçınmalısınız. Bu kişilerin sizi üzmesine izin verirseniz, emellerine ulaşmış olurlar.

Falda deniz kızı görmek, aynı zamanda çevrenizde dürüst insanlar olmadığına yorumlanır. Size iyi gibi görünse de iki yüzlü ve samimi olmayan insan olarak yorumlanır. Bu durumda falına bakılan kişi çevresinde yer alan kötü niyetli insanlara dikkat etmelidir. Son günlerde sırlarını herkese açmamalıdır. Sizi aldatmak isteyen insanlar olduğunun da habercisidir. Falına bakılan kişinin arkasından oynanan oyunlar olduğunu bilmelidir. Bu oyunlara karşı tedbir almakta fayda vardır. Eğer yanında deniz çıkarsa, fal sahibini aldatmaya çalışan insanların amacına ulaşamayacağına işaret eder. Bir diğer olumsuz anlamı da fal sahibinin içsel sıkıntıları olduğu ve kendisini endişelendirdiği yönündedir. Bu durumda kişi kendine zaman ayırmaya gayret etmelidir.

Bu olumsuz anlamlar dışında falda deniz kızı görmenin olumlu yorumlandığı da olur. Mesela bazı falcılar tarafından murada ermek olarak yorumlanır. Fal sahibi muradına erecek, isteklerine ve hayallerine kavuşacaktır. Fakat bu yorumları doğru tespit edebilmek için fincandaki diğer sembollerin anlamlarını da bilmek önemlidir.

Kahve tabağında bu sembol çıkarsa, yakın zamanda uzun yoldan elinde bir paketle gelecek olan bir misafire yorumlanır. Bu misafir evinize neşe ve mutluluk getirebilir. Aile içi bir kutlama da yapılabilir ve akrabalarınızla bir araya gelerek keyifli sohbetler yapabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.