Kahve Falında Balık İskeleti Görmek

Kahve falında balık iskeleti görmek, borçların artması ya da harcamaların çoğalması anlamına gelir. Bu da aile ekonominizi sarsabilir. Özellikle birikimlerinizi hızlı ve yanlış bir şekilde harcadığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Bu nedenle de düşeceğiniz sıkıntılı dönem sizi endişelendirebilir. Eğer işleriniz çok güzel gidiyorsa, yakında durgunlaşma dönemine gireceğini de gösterir. Bazı işlerinizde ya da alacağınız ödemelerde aksilikler söz konusu olabilir. Bu da genel maddi durumunu kötü yönde etkileyebilir.

Falda çıkan bu sembol ayrıca sevdiğiniz kişilerden duyacağınız övgü dolu sözlere yorumlanır. Etrafınızdan sizin şımarmanıza ve gururlanmasına neden olacak hoş sözler işitebilirsiniz. Ayrıca sevdiklerinizin takdirini görmek ve içi dışı bir insanlarla dostluk kurmak sizi mutlu edecektir. Dostlarınızın sadık ve güvenilir insanlar olması, zor zamanlarınızda da size destek vermeleri değerlerini artıracak.

Falda balık iskeleti görmek, aynı zamanda aldığınız yanlış bir karar sonucunda küçük bir zarara gireceğinizi simgeler. Bu maddi ya da manevi bir zarar olabilir. Fakat kısa süre içinde toparlayacak ve sorunlarınızı çözeceksiniz. Yine de bu dönemde harcamalarınıza dikkat etmeli ve tasarruflu olmalısınız. Özlediğiniz bir kişiden gelecek olan bir haber sizin mutlu olmanızı sağlayabilir. Yine, eski sevgiliniz ile ansızın karşılaşabilir ve bu durumda ne yapacağınızı şaşırabilirsiniz. Şu günlerde özel hayatınızda aklınız karışabilir. Bu sebeple de ani kararlar vermekten kaçınmalısınız.

Kahve tabağında çıkan bu sembol, hane içerisinde meydana gelen tartışmalar ve gerginlikler sebebi ile sıkıntılı bir döneme girmek demektir. Özellikle aile içerisinde bazı anlaşmazlıklar olabilir ya da para sıkıntınız çoğalabilir. Aile fertlerinden biri daha fazla harcama yapabilir. Bu da genel aile ekonomisini bozacağı için canınız sıkılabilir. Evli olanlar da eşlerinin harcamaları yüzünden maddi yönden zor durumda kalabilirler.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.