Kahve Falında Balıkçıl Kuşu Görmek

Kahve falında balıkçıl kuşu görmek, özlemlerin sona ermesi ve bir süredir hasret kaldığınız bir insanla karşılaşmanız ya da randevulaşarak görüşmeniz anlamına gelir. Sizi özleyen biri de sürpriz yapabilir. Özellikle uzun zamandır görmediğiniz biri ile çok farklı bir şehirde ansızın karşılaşmanız sizi şaşırtabilir. Belki eski okul arkadaşlarınızdan kişiler de karşınıza çıkabilir ve bu ani karşılaşmalar eski dostlukların yeniden devam etmesini sağlayabilir. Şu günlerde sosyal çevrenizde bir hayli aktif olacaksınız.

Falda çıkan bu sembol, aynı zamanda pişman olan eski sevgiliye yorumlanır. Geçmişte sizi çok üzen ve eski yaralarını sarmak için yıllarca uğraştığı eski sevgilisi bir anda karşısına çıkabilir. Onun bir anda karşınıza çıkması ve de şans istemesi aklınızı bulandırabilir. Eğitim ya da iş hayatınızda çok güzel başarılara imza atacaksınız. Bir diğer anlamı da çalışanlar için çok kısa bir süre içinde hak ettiğiniz mevkilere geleceksiniz demektir.

Falda balıkçıl kuşu görmek, aynı zamanda çok sevdiğiniz ve saygı duyduğunuz yaşlı bir adamla görüşmek demektir. Bu haneden bir büyük olabilir. Onun sözlerine ve size verdiği öğütlere kulak vermelisiniz. Çevrenizde sizi çok sevenler kadar kıskananlar da olduğunu unutmayın. Hatta bu kişiler başarılarınızın önüne taş koymak için uğraşıyor olabilirler.

Kahve tabağında çıkarsa, bunun anlamlı da hane içerisinden küs olduğunuz biri ile aniden barışmanız demektir. Bu sayede eski dostluğunuza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Aranızda bir süre soğuk rüzgarlar esmiş olsa da artık onu affedeceksiniz. Yeniden görüşüyor olmanız hem sizi hem de onu çok sevindirebilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.