Kahve Falında Balık İnsan Görmek

Kahve falında balık insan görmek, sosyal çevrenizin genişlemesi ve kısmetin açılması anlamına gelir. Elinize geçen para da bolluk ve bereket getirebilir. Bu sembol hayatınızda sizi çok mutlu edecek ve her zaman yanınızda olacak yeni bir dostu da simgeler. Bu kişi çok kısmetli olabilir ve size da faydası dokunabilir. Hayatınıza yeni girecek bu kişi, eğitim ya da iş hayatında riske girmeyi seven biri olabilir. Hatta girdiği risklerin sonucunda kazançlı çıkabilir. Bu sayede  çok daha büyük işler için kazandığı paraları sermaye olarak kullanabilir ve ortak olabilirsiniz. Ya da size bazı tüyolar verebilir. Hayatınızda farklı deneyimler yaşayacağınız yeni girişimler içine girmenizde de destek olabilir.

Falda çıkan bu sembol, ayrıca hayatınla ilgili bir dönüm noktası yaşamış olduğunu gösterir. Bu da sana güçlü tecrübeler kazandırmıştır. Hayatına güneş yeniden doğacak gibi görünüyor ve artık bir şeyler yolunda gitmeye başlayacak. Karamsar ve sıkıntılı günlerini atlatmak için kısa bir süreye ihtiyacın olabilir. Çok yakın bir zamanda ailenden birinin ufak sağlık problemleri canını sıkabilir. Bu her ne kadar ciddi bir durum gibi görünmese de sizi derinden sarsacağa benziyor. İhmal ettiğin dostların da şu günlerde sana sitemkar davranabilir.

Falda balık insan görmek, aynı zamanda kısmetinizin çoğalacağı anlamına gelir. Yakın zamanda maddi kazancınızın artacağı yeni bir döneme gireceğinizi işaret eder. Bunun yanı sıra çok kısa bir süre içinde yeni bir mal mülk edinebilir ya da eşya satın alabilirsiniz. Kendiniz için rahat bir gelecek inşa etme hayallerinizi gerçekleştirmeye devam ediyorsunuz. Bu nedenle de karşınıza çıkacak fırsatları iyi değerlendirmelisiniz. Ayrıca karar alırken duygularınızla değil daha çok mantığınızı kullanmanız daha iyi olabilir. Özellikle sevdiğiniz kişiler sizden ilgi bekliyor olabilir. Onlarla daha çok ilgilenmeli ve vakit geçirmeye özen göstermelisiniz.

Kahve tabağında bu sembol şu sıralar aklını meşgul eden bir konu olduğunu gösterir. Aile meseleleri sebebi ile canın sıkılabilir. Kendine olan öz güvenin her zaman en yüksek seviyelerde, ancak endişelerini azaltman daha iyi olabilir. Gereksiz yere fazla ön yargılı olabilirsin.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.