Kahve Falında Yumurta Görmek

Kahve falında yumurta görmek, para sıkıntısı çeken kişiler için yeni kazanç kapılarının aralanması ya da eve giren para miktarında artış olması anlamına gelir. Bu sembol çok yakında alacağınız maddi bir yardımın da habercisidir. Aile içerisinden borçlarınızı ödemek için maddi destek görebilirsiniz. Bu maddi yardım ile sıkıntılarınızdan kurtulacaksınız ve endişeleriniz azalacak. Bunun yanı sıra şansınız da açılabilir. Miras ya da şans oyunlarından kazanacağınız para ile hayrete düşebilirsiniz. Bunun sayesinde hem kendinizi mutlu hissedeceksiniz. Hem de hanenizdeki bireylerin umudu artacak.

Falda yumurta sembolü çıkması, hanenize gelecek yeni birine de yorumlanır. Haneye gelin ya da damat gelebilir veya bir bebek müjdesi de olabilir. Özellikle zengin biri haneye girebilir ve bu kişinin desteği ile işleriniz yoluna girebilir. Eğer yakın dönemde girişim planları ve yeni projeleriniz varsa, girişimleriniz olumlu sonuç verecek ve endişeler son bulacak demektir. Falda çıkan yumurta sembolünün diğer anlamı da arkanızdan konuşan düşmanlarınızın olduğu yönündedir. Eğer yumurta sembolü birden fazlaysa, bunun da anlamı düşmanlarınızın çok olduğudur. Arkanızdan gıybet yapan ve sizi başkalarına kötüleyen düşmanlarınız olabilir.

Falda yumurta görmek, aynı zamanda sıkıntılı günlerin geçeceğinin habercisidir. Zor günlerin artık geride kaldığına delalet eder. Bunun yanı sıra yumurta sembolü, yakın zamanda yapacağınız karşılıklı görüşmeler ile birlikte huzur dolu günler yaşanması anlamı da taşır. Bu ikili görüşmelerde gireceğiniz tartışmalarda sabırlı olmaya gayret edin. Ayrıca fikirlerinizde inatçı olmanız ve savunmanız da gerekebilir. Bu tutumunuz sizi haklı çıkarabilir, ve karşı taraf anlayabilir. Özellikle çalışma hayatında fikirlerinizi başkalarına dile getirmekte çekinmeyin. Çünkü mantıklı olan fikirlerinizi savunmanız size kaybettirmez. Tam tersi kazandırır.

Kahve tabağında yumurta sembolünün anlamı, bazı fırsatların elinizden kayıp gitmiş olsa da yeniden geri gelmesi demektir. Bunun için çok da geç sayılmaz. Bundan sonra daha dikkatli olarak geleceğinizi ile ilgili büyük adımlar atabilir ve fırsatları daha iyi değerlendirebilirsiniz. Geleceğe dair umut ile bakmaya devam edin. Aile içerisinde de güler yüzlü olmak fayda sağlayabilir. Bu sayede hakkınızda kim ne derse desin, onları haksız çıkabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.