Kahve Falında Bot Görmek

Kahve falında bot görmek, geleceğiniz için şu günden alacağınız tüm önlemlerin ileride size çok faydası dokunacağına yorumlanır. Eğer gelecekte ön gördüğünüz bazı zorluklar varsa, bunlar için şimdiden gereken önlemleri almaya ve yatırımları yapmaya gayret edin. Özellikle maddi  yönden sıkıntılarla karşılaşmamak için aile ekonominizi yeniden gözden geçirmek faydalı olabilir. Şu günlerde tahmin edilen maddi bir sıkıntı sebebiyle para biriktirmek iyi fikir olabilir. Aynı zamanda geleceğe yönelik manevi yatırım yapmak, dost biriktirmek anlamına da gelmektedir. Önceden sezilen ve önlem alınan bu durum ile birlikte pişmanlıklar önlenmiş olur. Şimdiden iyi dostlar biriktirir ve maddi yönden kendinizi güvene alırsanız, gelecekteki sıkıntılar kolaylıkla atlatılabilir ve kolay bir dönem olacaktır.

Falda bot sembolü çıkması, ayrıca tıpkı gelecekte olanları sezip önlem almak gibi, ön görülü birisi olduğunuzu gösterir. Sağlam karakteriniz ve kişiliğiniz ile ilgili olarak da yorumlanır. Falda bot simgesi ileri görüşlü, sezileri kuvvetli biri olduğunuz anlamına gelir. Mantıklı kararlar alıyor olabilirsiniz ve güvenilir bir kişi olduğunuzu gösterir. Bunların yanı sıra eğitim ya da çalışma yaşamında başarılı, çalışkan ve disiplinli kişiler tarafından takdir görebilir, onlarla aynı kefeye konulabilirsiniz. Çok başarılı insanlar ile bir arada çalışmanız da mümkün olabilir.

Falda bot görmek, aynı zamanda sevilme içgüdünüzün ağır basmasına rağmen karşı cinse soğuk gelmeniz demektir. Sert bir tavrınız olabilir ve aşk hayatında çekingen olabilirsiniz. Yine, ilişkilerde aşılamayan güvensizlik sorunları da olabilir. Eğer bekarsanız, yakın zamanda karşınıza çıkacak olan birisi, kalbinizi çalacak demektir. Uzun süredir mutluluğa ve kalbinizin birisi için çarpmasına sizin de ihtiyacınız var ve bu kişi doğru insan olabilir. Güzel günler çok yakında olduğunu unutmayın.

Kahve tabağında bu sembol çıkarsa, hayatınızı birleştireceğiniz insanla aranızda mesafelerin olması sebebi ile zorluklar yaşamak demektir. Eğer bekarsanız, sevdiğiniz insanın başka bir şehirde ya da ülkede yaşaması sebebi ile engellerin fazla olması demektir. Onu özledikçe sabırsız davranarak onu üzüyor olabilir. Fakat duygularınıza hakim olmayı denemeli ve sakin bir şekilde bekleyişinizi sürdürmelisiniz. Unutmayın ki, ani kararlar yanlış yapmanıza sebep olabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.