Kahve Falında Domuz Görmek

Kahve falında domuz görmek, yakın çevrenizde güvendiğiniz bir insan varsa bu insanın aslında pek de iyi niyetli olmamasına ve maddi çıkarlar gözetmesine yorumlanır. Bu kişi size maddi külfet olabilir ve çok büyük bir borca girilebilir veya yarı yolda bırakılabilir. Çok sevdiğiniz bir insan sizi büyük beklentiler içerisinde bırakabilir. Bu sebeple dikkat edin ve sonrasında çok büyük hüsrana uğramamak için dikkatli olun. Bu kişinin bu tavırları yüzünden canınız oldukça sıkılabilir. Belki yalan dolan ile kandırılabilirsiniz. Sevdiğiniz kişi de size ihanet ederek duygularınızla oynayabilir. Bu gibi talihsiz olaylar yüzünden bir süre zor günler atlatabilirsiniz. Ancak sükuneti elden bırakmamalı ve kötü niyetli kişilere karşı biraz daha temkinli olmalı, her söze hemen kanmamalısınız.

Falda çıkan bu sembol size karşı ön yargılı olan bir insana da yorumlanır. Sizin hakkınızda olur olmaz şeyler söylüyor olabilir. Falda domuz pek de hoş yorumlanmaz. Gözleri ile senin gözlerine o kadar yalan ve ihanet dolu bakan birine işaret eder. Bunun yanı sıra seni delicesine sevdiğine inandırarak bırakıp giden birine de yorumlanır. Güçlü tavrınızı korursanız sizi kimse üzemeyecek ve hiç kimsenin size zararları dokunamayacak. Sırlarınızı ifşa etmeye çalışan kişilere karşı da bir hayli dikkatli olun. Yoksa ellerine vereceğiniz kozlar ile çok sıkıntılı günlerde atlatmanıza yol açabilirler.

Falda domuz görmek, aynız zamanda çevrenizde kıskanç, fesat kişiliğe sahip ve başkaları için kötü duygular besleyen birine yorumlanır. Bu hain birinin size de zararı dokunabilir. Etrafınıza karşı dikkatli olmanız gerekiyor. Özellikle düşman kazanmamanız gereken bir dönemin habercisidir. Çünkü çevrenizde zaten oldukça çok düşman var demektir. Hatta falına bakılan kişi kıskanç, fesat ve hain insanlardan son derece uzak durmaya gayret etmelidir. Mecbur kalmadığı sürece bu kişilerle bir araya gelmemeye çalışmalıdır. Kötü kalpli bu insanları hayatına sokmamalıdır.

Kahve falında yaban domuzu görmek de kesinlikle olumsuz yorumlanan bir semboldür. Etrafınızda sizi çekemeyen, size kötülük etmek için fırsat bekleyen insanlar olabilir. Yorumcular bu sembole karşı tedbirli olunması konusunda uyarır. Falda domuz kafası çıkması da tehlikeli bir semboldür. Kişinin hayatında olumsuzluklar yaşanmak üzere olduğunu işaret eder. Çevrendeki bu kıskanç ve fesat kişiler hayatı zorlaştıracak demektir. Bu anlamda da ayrıca sürekli uyanık olmanız gerekiyor. Yanında yer alan diğer sembolleri de göz önüne alarak başka yorumlar ortaya çıkabilir. Ancak genel anlamı ile üzülmek ve hayal kırıklığına uğramak, maddi ya da manevi olarak zarara uğramak demektir.

Kahve tabağında bu sembol çıkarsa hane içerisinde sizin aile saadetinizi çekemeyen birine yorumlanır. Bu kişi ailenizle aranızı bozmak için araya fitne fesat sokabilir. Belki evinize giren biri de aile içerisinde karışıklıklara yol açabilir. Size karşı düşmanca duygular besleyen kişileri hayatınızdan uzak durmanız en hayırlısı olabilir. Yoksa sizi ve ailenizi üzebilirler.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.