Kahve Falında Maymun Görmek

Kahve falında maymun görmek, her şeyden çabucak sıkılarak yarım bırakmak anlamına gelir. Tez canlı biri olduğunuz için de sıkıntıya gelemeyip zoru görünce vazgeçiyor olabilirsiniz. Ancak biraz daha hırslı ve gayretli olmanız gerekebilir. Yoksa bu tavrınız yüzünden çevrenizden tepkiler çoğalabilir. belki eğitim hayatınız ya da iş hayatınız ile ilgili sizi yönlendirmek isteyen ve baskı yapan kişiler de olabilir. Ancak size karşı iyi niyetle yaklaşacaklar ve amaçları sadece sizin iyiliğiniz olacak. Sizin bir işe girmeniz ya da kariyerinizde yükselmeniz için çaba göstermeye çalışan kişilere karşı biraz daha anlayışlı olabilir ve geleceğiniz için daha geçerli şeyler yapmaya çalışabilirsiniz.

Falda çıkan bu sembol ayrıca özel hayatınızda sevdiğiniz insanın sizi üzeceğine yorumlanır. Belki aranızda bir güven problemi olabilir. Onun size güvenmemesi ya da sizin ona güven duymamanız sebebi ile bir süreliğine ilişkiniz yıpranabilir. Birbirinizle doğru iletişim kuramadığınız takdirde bu güven sorunu daha da büyüyebilir. Özellikle şu günlerde sevdiğiniz insanın umursamaz tavırları can sıkıcı bir hal alabilir. Onun değişen huy ve davranışları yüzünden moraliniz bozulabilir ve duygusal yönden zor bir süreç atlatmanıza neden olabilir.

Falda maymun görmek, aynı zamanda eğlenceli, ele avuca sığmaz biri ile tanışmak demektir. Çok neşeli insanlar hayatınıza girebilir ve sosyal çevreniz renklenebilir. Sosyal ortamda geçici dostluklar kurabilirsiniz. Fakat bir süredir ulaşamadığı hedef ve hayallerden çok çabuk vazgeçmemeye gayret edin. Falına bakılan kişi hayallerine ulaşsa da bunlardan çabuk sıkılabilir. Bu nedenle pek güven vermeyen insanlar arasında olmanıza neden olabilir. İnsanların size güvenmesi için sözlerinizin de arkasında durmaya gayret edin.

Kahve falında maymun kafası görmek, genelde aç gözlü insanları işaret eder. Bu kişi aynı zamanda çok ketum biri olabilir. Etrafındaki insanlara sıkıntılarından bahsetmez ve içine atar. Çevrenizde yer alan patavatsız ve bir o kadar etrafına olumsuz enerji gönderen insanlardan uzak durmak isteyebilirsiniz. Olumsuz davranışlar sergileyen biri bu tavırlarıyla fal sahibinin kırılmasına, incinmesine neden olabilir. Bu sebeple fal sahibi etrafındaki bu yapıda insanlara karşı temkinli davranmaya gayret etmelidir. Yoksa kendinizi sıkıntılı bir durumun içinde bulmanız kaçınılmaz olabilir.

Kahve tabağında bu sembol çıkarsa genel olarak kişilerin karakterini belirtir. Fakat anlamı çok kolay değişebilen bir semboldür. Haneden birileri sizin hevesinizi kırabilirler. Belki bazı hayalleriniz için umutlarınız azalabilir. Başkalarının negatif düşünceleri yüzünden bir takım plan ve projelerden vazgeçebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.