Kahve Falında Tavşan Görmek

Kahve falında tavşan görmek, aşk hayatında bir süredir huzursuz olduğunuz konuda bir şeyler öğreneceğinize yorumlanır. Belki sevdiğiniz insan ile aranızda gizli saklı olan şeyler gün yüzüne çıkabilir ve bu sebeple çok şaşırabilirsiniz. Belki aranızda kısa süreli ayrılık ya da uzaklaşma da olabilir. Özellikle geçmişte kalan sırların öğrenilmesi sebebi ile ilişkinizin zarar görmesi olasıdır. Ya da üçüncü şahıslar da canınızı sıkabilir ve ilişkinizde bir şeylerin bozulmasına yol açabilirler.

Falda çıkan bu sembol ayrıca falına bakılan kişinin hiç kimse ile paylaşamadığı küçük sırlarının olduğuna yorumlanır. Fakat bir süredir içinde tuttuğu bu küçük sırları başına dert açabilir. Bu sırları birileri ile paylaşma ihtiyacı duyması da sonunda üzebilir.

Kahve falında tavşan kafası görmek, fal sahibinin bu sırlarını kendine saklaması şeklinde yorumlanır. Sizi kıskanan kişilerin eline koz vermemeye gayret edin. Bu küçük sırları muhatabı ile paylaşırsa çok daha mutlu olacak demektir. Sevgilinizden bir şey gizlememeye çalışın. Ya da ona karşı anlayışlı olmanız gerekebilir. Kahve falında tavşan başı görmek, aynı zamanda sırları paylaşmamanız konusunda uyarıdır.

Kahve falında tavşan ve kaplumbağa görmek,  geçici iyi olaylara yorumlanır. Fal sahibi hakkında bazı bilgiler veren bir semboldür. Çevrenizde biri gizli işler karıştırıyordur ve bu hareketleri sizi de zor durumda bırakabilir. belki işlerinizin aksamasına yol açabilir. Başkasına güvenmeniz yüzünden geçici olacak iyi duruma ulaşamayabilirsiniz.

Kahve falında tavşan ve fare görmek, yakın zamanda yaşanacak olan can sıkıcı durumlara işaret eder. Fal sahibi kadınsa, kocası onu aldatabilir ve ilişkisi bitebilir. Eğer fal sahibi erkekse, bu sefer de karısının sadakatsizliğine yorumlanır. Çoğu zaman bu iki hayvan sembolü hatalar yüzünden ayrılıklar anlamına gelir. Bu hataları siz veya yakınınızdaki biri yapabilir ve sizi üzebilir. Her iki durumda da üzülecek kişi fal sahibi olacak.

Kahve falında büyük kulaklı tavşan görmek, etrafındaki kişiler tarafında dedikodular yapıldığına işaret eder. Falda tavşanlar küçük veya yavruysa, bu sefer de fal sahibi yakın zamanda bir miktar daha fazla kazanç sağlayabilir. Kahve falında küçük kulaklı tavşan görmek ise, sıkıntılı olaylara işarettir.

Kahve falında beyaz tavşan görmek, iyiye işarettir. Bir süreliğine mutlu olacağınız haberler alabilirsiniz. Bazı fal yorumcuları tavşanı iyi haber ve sevinç olarak yorumlar. Özellikle kişinin kendi özel hayatı dışında etrafındakilerin ilişkilerinde yalanlar mevcut olabilir. Yakın çevresindeki çiftler birbirlerini aldatıyor olabilir ve bu sizin ilişkinize de zarar verebilir. Etkisi altında kalabilirsiniz. Bu sembol çoğu zaman gizli işler çevrildiğine işarettir.

Kahve falında tavşan görmek, fal sahibi hem de yakın çevresi birbirlerine yalan söylüyor olduğuna yorumlanır. Her gizli durum gibi bunların da sonu üzüntü ile sonuçlanabilir. Belki geçici mutluluklar yaşayabilirsiniz. Çalışanlar için kişi iş hayatında bir yükselip sonra da alçalabilir. Yani kesin başarılar yakalayamaz ve düzenini kurması zor olur. Evli olan kişiler için evliliğinde de gel gitler yaşanabilir. Onu bu duruma sokan ise sakladığı sırlar olabilir.

Kahve tabağında bu sembol çıkarsa ,gizli işlere girişirse sonunun hüsran olacağına ve ailesinin sırt çevireceğine yorumlanır. Bunun yanı sıra tavşanın yanındaki objelere de dikkat çekilmesi gerekir. Hanede dedikoducu insanlara karşı temkinli olun.  Eğer tavşanın yanında bir köpek varsa, biri sizden gizli şeyler yapıyor olabilir. Fakat bu durumu yakın zamanda öğreneceksiniz. Sonucunda bazı önemli kararlar almanız gerekebilir.

YORUMLAR

  1. Neslihan dedi ki:

    Tavşanın yanında kuş çıkması ne demektir