Kahve Falında Kuş Görmek

Kahve falında kuş görmek, duyacağınız şeyler ile birlikte hayatınızda bir takım değişikliklerin olacağına yorumlanır. Belki bir sınav sonucu ya da iş başvurusu sonucu alabilirsiniz. Uzun süredir beklediğiniz haberler tez zamanda gelebilir. Evlenmek isteyenler için de muratlarına ermeleri, birinin kendilerine haber yollayacağına ve talip olacağına yorumlanır. Gelecek haberler ile birlikte hayatınızdaki değişikliklere mutlu olabilirsiniz. Size umut vaat eden şeyler duyabilirsiniz.

Falda çıkan bu sembol ayrıca uzun süredir çok büyük bir heyecanla beklenilen hayırlı bir habere erişmek olarak da yorumlanır. Hatta fal sahibine bu haberi getirecek bir misafiri olabilir. Yakında duyacağınız müjdeli haberler ile mutluluğu sevdiklerinizle paylaşabilir ve hayırlı işler içerisinde kendinizi bulabilirsiniz. Bazı yorumculara göre de oldukça uzak diyarlardan gelecek olan biri ile özlem gidermek demektir. Belki bir dostunuz size haber gönderebilir.

Kahve falında kuşun üstünde insan görmek, bir insanın size haber ulaştırması, bir fırsat sunması demektir. Çok kısmetli biri ile de tanışabilir ve bu kişi sayesinde mutluluk yaşayabilirsiniz. Falda çıkan kuş genellikle haber anlamına gelir. Bu sebeple de fal sahibi yakın zamanda bir haber alacak demektir. Bu haber beklemediği bir yerden ve beklemediği bir insandan gelebilir.

Kahve falında kuşun ağzında bir şey görmek, beklemediği bir anda gelecek haberi simgeler. Bazı yorumculara göre de evinize gelecek misafir manasına gelir. Bu misafir uzak yerlerden ansızın gelerek size çok güzel haberler ya da hediyeler getirebilir. Falda çıkan kuşun yeri de önemlidir.

Kahve falında kuşun ağzında zarf görmek, herhangi bir devlet dairesinden haber alacak ve mutlu olacak demektir. Belki bir süredir aksayan işleriniz yoluna girebilir. Beklenilen dava sonucu olumlu sonuçlanabilir ya da bir sınav sonucundan güzel haberler alabilirsiniz. Kahve falında kuşun ağzında paket görmek, büyük bir hediye almak demektir. Elinize toplu para da geçebilir ve bir yerden beklenen paraya yakında sahip olabilirsiniz. Mal mülk alım satımı da yapılabilir.

Kahve falında beyaz kuş görmek, temiz haber almak ve temiz göz yaşı dökmek demektir. Bekar kızlar evlilik teklifi alabilirler. Sevdiğiniz insanla çok büyük bir mutluluk yaşayabilirsiniz. Ya da çevrenizde evlenecek birinin izdivaç haberi gelebilir. Bebek müjdesi de alınabilir. Eğer kuşun rengi siyahsa, talihsizlik şeklinde yorumlanır. Çoğu zaman beklenmedik olaylar karşısında şaşırmak da demektir.

Kahve falında büyük kuş görmek, çok sevineceğiniz büyük bir haber almak demektir. Belki yeni bir iş ya da eğitim fırsatı yakalayabilirsiniz. Bir insan size iş ya da eğitiminiz ile ilgili önemli bir haber göndererek, bir fırsatın kapısını aralayabilir.

Kahve falında küçük kuş görmek, duyacağınız iltifatlar ile mutlu olacağınıza, sevdiklerinizin size övgü dolu sözler söyleyeceğine yorumlanır. Bu sözler ile kendinizi çok iyi hissedebilir, hatta gurur duyabilirsiniz. Belki başarılarınız ile de insanlar sizi örnek alabilirler ve hakkınızda güzel sözler söyleyebilirler.

Kahve falında kanatlarını açmış kuş, büyük bir nasip ve kısmet demektir. Zenginliğin kapılarını aralayacağınız önemli bir değişim hayatınızda olabilir. Hedeflerinize çok yakın zamanda ulaşabilir, çok kısa sürede beklenilen kazanca ulaşabilirsiniz.

Kahve falında uçan kuş görmek, yolda bir haber olduğuna yorumlanır. Sevdiğiniz bir insan sizi arayarak mutlu olacağınız bir haber verebilir. Ya da yakınlarınız da sizinle görüşerek sevineceğiniz şeyler anlatabilirler. Sizinle tanışmak için sabırsızlanan birileri de olabilir.

Kahve falında kuş ve alyans görmek, evlenmek demektir. Bekar olanlar yakında evlenecekleri insan ile tanışabilirler. İlişkisi olanlar da evlilik yolunda önemli bir adım atabilirler. Bu bir evlilik teklifi olabilir ve sevdiğiniz insanı aileniz ile tanıştırabilir, söz ve nişan yapabilirsiniz. Ailede bekar biri varsa, onunda da evleneceği müjdesini almanız olasıdır.

Kahve tabağında bu sembol çıkarsa, hane içerisinde dolaşacak müjdeli haberleri en çok siz ve ailenizi ilgilendireceğine yorumlanır. Bebek ya da evlilik müjdesi ile tüm hane çok sevinebilir. Sizi kutlamak için sevdikleriniz arayabilirler. Bir başarınızdan ötürü insanlar sizi tebrik edebilirler.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.