Kahve Falında Pusula Görmek

Kahve falında pusula görmek, yakın zamanda çıkılacak olan yolculukları müjdeler. Belki sevdikleriniz ile bir süredir planlarını yaptığınız tatile gidebilir ya da kısa süreli de olsa bir seyahat gerçekleştirebilirsiniz. Özellikle birini ya da bir yeri ziyaret etmek amacı ile olabilir. Yeni bir ortamda bulunmak ve yeni yerler görmek de isteyebilirsiniz. Sosyal hayatınız bir hayli aktif olabilir ve pek çok davet alabilirsiniz. Çok kalabalık ortamlara girebilir, yeni insanlar ile tanışabilir ve yeni sosyal gruplara da dahil olabilirsiniz. Hayat sizi büyük şanslar sunacak ve pek çok hedefiniz de bu yönde değişecek.

Falda çıkan bu sembol ayrıca yakında bir sevdiğiniz ile özlem gidereceğinize yorumlanır. Son zamanlarda özel hayatınız ile ilgili çok önemli kararlar vermeniz gerekebilir. Bu kararlar için büyüklerinizden yardım ve tavsiye almanız da gerekebilir. Şu günlerde daha başarılı olmanızı sağlayacak, hayatınızın her alanında yanınızda olacak biri karşınıza çıkabilir. Hayatınıza rehber olacak biri ile tez zamanda tanışabilirsiniz. Hayatınıza girecek olan bu kişi en iyi dostlarınızdan biri olabilir. Bu arkadaş sayesinde ufkunuz genişleyebilir. Yolunuz aydınlanarak, hatalarınızı telafi etmenin yollarını da çözebilirsiniz.

Falda pusula görmek aynı zamanda ilim irfan sahibi bir insan ile tanışmak olarak da yorumlanır. Bu kişi sizeçok iyi öğütler vererek hedeflerinizi şekillendirmenizde öncü olabilir. Kötü seçimler yapmak üzere olduğunuzu ya da yanlış işlere bulaşmak üzere olduğunuzu ve son anda bu yanlıştan kurtulacağınızı da işaret eder. Bu dönemde hayatınızı tamamen olumlu etkiler saracak ve şanslı hissedeceksiniz. Son zamanlarda yaşadığınız bütün olumsuzlukları geride bırakma zamanı geldi. Bu dönemde hayatınızı değerlendirmenizde fayda var. Ayrıca başkaları için yaşamayı bırakıp kendinize önem vermeniz ve değer vermeniz de gerekiyor. Sizi mutlu edecek şeylere yönelmeniz iyi olabilir. Kafanızı dinlemenizi sağlayacak aktiviteler ile de ilgilenmeniz faydalı olacaktır.

Fincanın ortasında bu sembol çıkarsa, enerjinizi yükseltmeniz gereken bir dönemin içinde olabilirsiniz. Diğer anlamı da aşk ve iş hayatınızda başarılı olmak için daha çok çalışmanız, temponuzu asla düşürmemeniz gerektiği yönündedir. Yoksa rakipleriniz tarafından geride kalabileceğiniz bir dönem sizi bekliyor olabilir.

Kahve tabağında bu sembolün çıkması hane içerisinden bir insanın size kol kanat germesi ve yardımcı olması demektir. Bu kişi sayesinde geleceğe yönelik yapacağınız seçimlerde içiniz bir hayli rahat olabilir. Sizi endişelendiren sorunlar da çözülebilir. Aileniz ile bir sıkıntıyı geride bırakabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.