Kahve Falında Uçan Halı Görmek

Kahve falında uçan halı görmek, daha gerçekçi olmanız ve daha garanti işler peşinde koşmanız yönünde sizleri uyarır. Her ne kadar hayal kurmak güzel olsa da kısa vadeli hedefleriniz daha kesin hayaller ve hedefleri amaçlamalı diyebiliriz. Bu sembol aynı zamanda kendi dünyanızda çok hayalperest birisi olduğunuza yorumlanır. Hayal kurmak, küçüklüğünüzden beri vazgeçemediğiniz bir huyunuz olabilir. Bunun için yaşantınıza da yön veren aslına bakıldığında güzel bir huy olarak ortaya çıkar. Hayal kurmak size her zaman değer katan bir unsur olmuş olabilir. Hayalperestlik, aynı zamanda çoğu kişiye göre ulaşılması güç durumları düşünmekten ibaret olarak algılanır. Böyle olsa da sizin için durum tam tersidir. Çünkü, hedef belirlemeden ve iş yapmadan önce hayal kurmak tam size göre olmaktadır.

Falda çıkan bu sembol, hayallerinize erişmek için şu günlerde daha olası şeyler düşünmenizi simgeler. Hayal çoğu zaman sizi doğru iş yapmaya yönelten ve kazandıran unsur olarak hayatınızda önemli bir unsurdur. Hayallerinizi, doğru anda doğru şeyi düşünerek yaptığınızda, hayal olmaktan çıkıp gerçeğe dönüşmektedir. Bu nedenle gerçekçi hayalleriniz önceliğiniz olsun.

Falda uçan halı görmek, bazı yorumcular tarafından da yolculuğa çıkacağınıza, mevki ve rütbenizin artmasına yorumlanır. İş seyahati de yapılabilir ve görevleriniz artabilir. Aynı zamanda maddi açıdan ferahlamaya veya çok uzaktaki bir arkadaştan haber alacağınıza işaret eder. Eğitim ya da çalışma hayatınızda yükselmeye, terfi etmeye, mevkiinizin makamınızın yükseleceğine yorumlanabilir. Sevdiğinizden kişiden sevinçli haberler almanız mümkündür. Eğer üzerinde bir insan tasviri varsa, bu sefer de yakın zamanda halledilmesi gerekli bazı önemli durumların sizi beklemekte olduğuna yorumlanır.

Kahve tabağında bu sembol aile içerisinde kısa süreli ziyaretler olması demektir. Ancak akrabalarınızı ziyaret etmek istediğiniz halde evden bir türlü çıkamıyor olabilirsiniz. Sağlığınız size izin vermiyor olabilir. Fakat biraz çaba gösterirseniz, bu sefer daha iyi hissedeceğinizi göreceksiniz. Ailenize yeni katılan bir bebek olabilir. Bu durum size de moral kaynağı olacaktır. Onunla ilgilenirken geride bıraktığınız her şeyi unutacaksınız. Yapmak isteyip de yapamadığınız her şeye karşı büyük pişmanlıklar içindesiniz. Öfkenizi kontrol altına almaya çalışın.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.