Kahve Falında Tren Görmek

Kahve falında tren görmek, hasretlerin sona ermesi ve kısa mesafeli eş dost ile görüşmek, bir araya gelmek anlamına gelir. Bir süredir görmediğiniz, ancak çok da uzakta yaşamayan akrabalarınızı ya da dostlarınızı ziyaret edebilirsiniz. Veya onlar da sizi görmeye gelebilirler. Hasretler ve özlemlerin bitmesi, sizi ve ailenizi mutlu edecektir. Ancak bu sembol falda uzunluğuna göre farklı biçimlerde yorumlanır. Eğer uzun ve vagonları küçük bir tren figürü çıkarsa, oldukça kısa ancak onlarca farklı yer göreceğiniz bir seyahate çıkacaksınız demektir.

Eğer lokomotifi yoksa, bunun anlamı aşamadığınız sıkıntıları unutmak için bir süre amaçsızca ve herhangi bir rota belirlemeden uzun bir yolculuğa çıkmanız demektir. Bir süre belirsizlikler canınızı sıkabilir. Daha kısa ve vagonları uzun görülüyorsa, bu durumda tamamı kısa sürecek seyahat demektir. Fakat gidilen yerlerde uzun kalınacak bir yolculuk yapacağınızı gösterir.

Falda tren görmek, aynı zamanda kısa ya da uzun birçok yolculuğa çıkılacağını gösterir. Yakın zamanda yapılacak olan bu yolculuk yalnızca iş nedeniyle olmayacak. Aynı zamanda sevdiklerinize ulaşmak için de olabilir. Sevgilisinden ya da eşinden ayrı olanlar için yakında onların yanına gitmek üzere bir yolculuğa çıkması olarak yorumlanır. Çocukları eğitim ya da çalışma amaçlı başka şehirlerde olanlar, onları görmek için bir süre yanlarında kalacak şekilde yanlarına yolculuğa çıkabilir. Deniz aşırı ülkelere yapılacak, hem tatil hem de iş amaçlı seyahate de yorumlandığı olur. Kısacası, uzun sürecek ancak macera ve eğlence dolu bir seyahatin habercisidir.

Kahve tabağında tren çıkarsa, uzun süredir süren ilişkinizde köklü değişimler olacağını işaret eder. Size gelecek bir teklif olabilir. Bu sizi mutlu edecek bir teklif olacak ve başka yere taşınmanız gerekebilir. Evlilik ya da iş sebebi ile yer değişikliği yapılabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.