Kahve Falında Öküz Kafası Görmek

Kahve falında öküz kafası görmek, kurnaz insanlara karşı temkinli olmak demektir. Ayrıca hayatına girecek olan iyi görünümlü birini simgeler. Ancak bir hayli de kötü olan kişileri simgeler. Seni o kadar güzel bir şekilde etkileyecek ki, şaşıracaksın. Hani derler ya yalanları ile ağzından girdi de burnundan çıktı diye aynı o misal sizlere yaklaşacaklar. Her şeyleri ile sizlere o kadar güzel iyi ve hoş gösterecekler. Ayrıca kendilerini sen sadece ne olup ya da hayatında neler değiştiğini sadece sonucunu görünce anlayabileceksin.

Son zamanda bazı şeyleri kabullenmek zorunda da kalabilirsin. Bu hayatın her şeyi o kadar güzel bir şekilde ilerlemek zorunda olmadığını ve iyi insanlar kadar kötü insanların da yer aldığını biliyorsun. Böyle hareket etmeyi tercih edersen o zaman daha rahat bir şekilde hayatın önemli olan anlarını da yakalayabileceksin.

Falda öküz kafası görmek, aynı zamanda hayatına girecek olan kişilerin seni her ne kadar çok sevecek olsalar bile yapıları gereği bir o kadar da üzeceklerine işaret eder. Seni öyle bir zor ana düşmene neden olacaklar ki sen ne kadar mücadele etsen de pek de bu bataklığın içinden çıkabilecek gibi durmuyorsun.

Sonuçta unutma ki her şeyin bir de kötü olan tarafı vardır. Her ne kadar istemiyor olsan bile o da senin hayatında yer alabilir. Bundan sonra sen de bazı şeylerin farkına varabilecek bir yaştasın. Böyle olman hayatı hem daha iyi kavramana hem de düştüğün daha hızlı kalkmana da yardımcı olacaktır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.