Kahve Falında Sütyen Görmek

Kahve falında sutyen görmek, bazı hareketlerinizin başkaları tarafından pek de normal karşılanmaması ya da çevrenizde aykırı gelen bazı davranışlara yorumlanır. Bu durum hem sizin hem de çevrenin canını sıkabilir. Bir türlü uyum sağlayamayabilirsiniz. Özellikle yeni bir ortama girdiyseniz ve hayatınızda değişiklik olduysa, uyum sağlamak bir hayli zor olabilir. Başkalarının görüşlerine saygı duymak güç olabilir. Ancak anlayışla karşılamanız gerekiyor.

Falda çıkan bu sembol aynı zamanda falına bakılan kişinin felsefik bir karaktere sahip olduğuna da yorumlanır. Eğer bu sembol fincan içinde geniş bir alanı kaplıyorsa, bunun anlamı dini açıdan bir kavram kargaşasına düşülmesidir. Ya da kafa karışıklığı olacağını ifade eder. Kahve falında askısız sutyen görmek, kırık bir kalbin simgesidir. Aile içerisinde bir tartışmaya şahit olabilirsiniz. Duyacağınız şeyler ile birlikte kendinizle ilgili bir takım gerçeklerle yüzleşerek, büyük hüsrana uğramanız söz konusu olabilir.

Falda sutyen görmek, aynı zamanda sevdiklerinizden gelecek destek ve yardımı da simgeler. Eğer fal sahibi evliyse, sevdiği kişi tarafından beklediği ilgiyi görebilir.  Faldaki sutyen üzerinde desenler varsa, bunun anlamı bu ikinci bir birlikteliğin habercisi de olabilir. Kişi alacağı kararlarda dikkatli olmalıdır. Ayrıca da mevcut ilişkisini kaybetmeye yönelik yanlış kararlara düşmemeye özen göstermelidir. Eğer hataya düşerseniz, ilişkiniz bir anda bitebilir ve her şey ortaya çıkabilir.

Faldaki sutyen sembolü, bazı yorumcular tarafından da utanç verici bir olay ile karşı karşıya kalmak olarak yorumlanır. Falına bakılan kişi söylediği bir söz ya da düşünmeden gerçekleştirdiği bir davranış sonucunda büyük utanç duyabilir. Ya da yakın zamanda yaşadığı böyle utanç verici bir durumu kimseye anlatamamaktadır.

Kahve tabağında bu sembol çıkarsa, bir dostunuz tarafından defalarca uyarılmış olmanıza rağmen hataya düşmek anlamına gelir. Merhametli yönünüz yüzünden zor duruma düşebilirsiniz. Eninde sonunda adalet yerini bulacak olsa da sinirleriniz yıpranabilir. Son günlerde özellikle cahil insanlardan uzak durmaya özen gösterin. Yoksa bir anda hataya düşerek yanlış şeyler yapabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.